МЗС
МЗС ca.wikipedia.org

Статус Голанських висот: МЗС України висловило свою позицію

Читайте по-русски
В Україні занепокоєні ескалацією конфлікту довкола сектора Гази

Речник Міністерства закордонних справ Катерина Зеленко заявила, що Україна виконує рішення Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй щодо статусу Голанських висот. Про таке повідомляє "УНІАН".

"Україна керується Статутом ООН і виконує рішення Ради Безпеки ООН. Питання Голанських висот неодноразово розглядалися Радою Безпеки ООН, яка ухвалила відповідні рішення, зокрема резолюції №242 від 1967 року, №465 від 1980 року, №497 від 1981 року", – сказала речниця.

За її словами, Україна "продовжує послідовно виступати за досягнення всеосяжного мирного врегулювання на Близькому Сході та врахування легітимних безпекових інтересів Ізраїлю".

Крім того, вона додала, що в Україні занепокоєні ескалацією конфлікту довкола сектора Гази, що виникла в останню добу внаслідок обстрілу цивільного об'єкта на території Ізраїлю 25 березня.

"Спрямовані проти Ізраїлю акти терору з боку руху ХАМАС, насамперед ракетні обстріли ізраїльської території, які несуть смертельну небезпеку життю цивільного населення, вважаємо абсолютно неприйнятними", – наголосила Зеленко.

"Закликаємо як Ізраїль, так і Палестину до максимальної стриманості з метою уникнення масштабного збройного конфлікту", – додала вона.

МЗС України вважає, що в цей складний час найважливішим пріоритетом має стати зниження напруги та гарантування того, що життя мирного населення не буде поставлено під загрозу.

Як повідомляв 5.UA, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп на своїй сторінці у Twitter повідомив, що прийшов час для визнання Сполученими Штатами повного суверенітету Ізраїлю над Голанськими висотами, які стали причиною територіальних суперечок і війни в регіоні.

Попередній матеріал
"Йдеться вже не тільки про вигідних кандидатів": Порошенко про плани Кремля зірвати вибори
Наступний матеріал
Супрун пояснила, як мікропластик потрапляє до нашого столу
Loading...

У вітчизняному МЗС обурені через "вояж" Путіна до Криму

Київ надіслав ноту протесту Росії за візит її делегації в окупований Крим

МЗС Білорусі: російський посол не зрозумів різниці між федеральним округом і незалежною державою

МЗС з'ясовує, чи є серед жертв теракту в Новій Зеландії українці

МЗС відреагувало на "вояж" французьких політиків до окупованого Росією Криму

Kyiv not Kiev: перший аеропорт на Близькому Сході виправив назву української столиці