Білорусь Росія
Білорусь Росія vchortkovi.pp.ua

МЗС Білорусі: російський посол не зрозумів різниці між федеральним округом і незалежною державою

  Читайте по-русски
  Прес-секретар МЗС Білорусі Анатолій Глаз порекомендував російському дипломату вникнути в специфіку країни перебування і виявляти шанобливе ставлення до неї

  МЗС Білорусі розкритикувало заяви російського посла в Мінську Михайла Бабича, той у відповідь нахамив Минску. Про таке повідомляє видання "Сьогодні".

  Зазначається, що прес-секретар МЗС Білорусі Анатолій Глаз порекомендував російському дипломату вникнути в специфіку країни перебування і виявляти шанобливе ставлення до неї.

  "Хотілося б порекомендувати більше часу присвятити тому, щоб вникнути в специфіку країни перебування, познайомитися з її історією і проявити трохи поваги. Іноді такий стиль роботи дає значно більший результат, ніж апробування на собі абсолютно не характерної для серйозної російської дипломатичної школи ролі адепта публічної дипломатії", – заявив Глаз.

  Прес-секретар МЗС Білорусі вважає, що за короткий час роботи в Білорусі російський посол "просто не зрозумів різниці між федеральним округом і незалежною державою"

  В свою чергу Михайло Бабич заявив, що російська сторона спокійно реагує на коментарі МЗС Білорусі, що стосуються двосторонніх відносин.

  "Мабуть, це (коментар прес-секретаря МЗС Білорусі – ред.) і є верхом дипломатичної школи, про яку говорив цей коментатор, тому за формою для нас нічого дивного немає", – додав Бабич, додавши, що "ця піна зійде".

  "Найголовніше, щоб ми могли об'єктивно оцінити аргументи, та щоб і російська сторона, і білоруська, виробили взаємоприйнятні рішення на користь нашим народам", – сказав посол. При цьому він наголосив, що ці рішення ще необхідно ефективно реалізувати.

  "А все інше (ось ця балаканина) має місце бути. Ми дуже спокійно до неї ставимося", – заявив Бабич.

  Попередній матеріал
  "Умисно кидали м'ячами в голову": поліція перевіряє інформацію про цькування учениці одеської школи
  Наступний матеріал
  Агресія не буде безкарною: США запровадили нові санкції проти Росії
  Loading...

  ЄС розширить санкційний список проти Росії вже на початку березня – журналіст

  Союзна держава для Росії: якого сусіда Україна має під боком – "БлогПост"

  У Білорусі підліток накинувся з ножем на вчительку і дітей, є загиблі

  Україна остаточно вийшла з координаційних органів СНД – подробиці

  У ДПСУ розповіли, в чому небезпечність візитів до Білорусі для громадян України – відео

  Лукашенко пояснив, чому Білорусь значно посилила охорону кордону – відео