Лукашенко
Лукашенко Скріншот відео

У Білорусі заговорили про "спільний рубль" з РФ – Лукашенко підтримує

  Читайте по-русски
  Офіційний Мінськ готовий обговорювати різні варіанти

  Білоруський президент Олександр Лукашенко вважає можливим запровадження в Союзній державі з РФ єдиної валюти. Про таке він заявив під час зустрічі з представниками громадськості та експертного співтовариства, білоруських і зарубіжних ЗМІ, передає агенція БЕЛТА.

  "Сьогодні нам пропонують спільну валюту – ми "за". Звичайно, це буде рубль. У нас рубль, і у вас рубль. Навіщо нам вигадувати талер? Тільки питання ж не в цьому. Це буде не російський і не білоруський рубль. Це буде наш спільний рубль, якщо він буде", – зазначив президент Білорусі.

  Крім того, Лукашенко додав, що нині важливо досягти згоди щодо розміщення емісійного центру, і в цьому контексті "Білорусь готова обговорювати різні варіанти".

  Нагадаємо, 15 лютого після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Сочі білоруський лідер Олександр Лукашенко заявив: "Для мене незалежність – поняття відносне". Він також додав, що готовий до об'єднання "хоч завтра", але народам РФ та Білорусі варто "готуватися у своїй свідомості", ставити перед собою цілі, які уряд країн реалізовуватиме. 

  Утім, за результатами соцопитувань, якщо сьогодні винести на референдум питання про об'єднання Білорусі та Росії, 98% білорусів проголосують проти

  Дивіться також фотогалерею: 

  У Мінську пройшов марш обурених "недармоїдів" – фотозвіт

  /
  Білорусь - протест
  /
  Білорусь - протест
  /
  Протести у Білорусі
  /
  Протести у Білорусі
  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  Гроші витягти не змогли: в Запоріжжі злочинці підірвали банкомат "ПриватБанку"
  Наступний матеріал
  Календарна весна почалася, проте українців чекає синоптична правда: наближаються морози до -9°С
  Loading...