zubr-belarus.com

США висунули звинувачення 7-м офіцерам ГРУ Росії і назвали їхні імена

У США також розкрили особисті дані ГРУшників, яких звинувачують у кібератаках

Міністерство юстиції США звинуватило сімох офіцерів російської військової розвідки в спробі зламати мережі антидопінгових агентств та інших організацій. Про таке повідомляє "Новое время" з посиланням на AP.

Звинувачення пред'явлено співробітникам Головного управління генштабу ВС РФ, раніше відомого як ГРУ. Їх звинувачують в кіберзлочинах проти антидопінгових агентств і їхніх офіційних представників, спортивних федерацій і майже 250 спортсменів.

Крім того, за даними обвинувачів, росіяни також причетні до хакерських атак на ядерноенергетичну компанію Westinghouse, що розташована в Пенсильванії, і Організацію із заборони хімічної зброї, яка займається розслідуванням хімічних атак в Сирії і отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля.

Також в обвинувальному акті йдеться, що хакерські атаки, як правило, проводилися за допомогою сервісів віддаленого управління. У разі невдачі, хакери намагалися зламати мережі на місці. Для цього підготовлені співробітники ГРУ "подорожували" зі спеціальним обладнанням, завдяки якому можна було перехопити сигнал Wi-Fi.

Крім того, Міністерство юстиції США оприлюднило особисті дані сімох офіцерів ГРУ Генштабу Росії, які звинувачуються у злочинній кібердіяльності. Про це повідомляє "Укрінформ".

В оприлюдненому Мін'юстом США списку звинувачень вказані:

  • Олексій Сергійович Моренець, 41 рік;
  • Євгеній Михайлович Серебряков, 37 років;
  • Іван Сергійович Єрмаков, 32 роки;
  • Артем Андрійович Малишев, 30 років;
  • Дмитро Сергійович Бадін, 27 років. Як встановило слідство, ці особи проходять службу у військовій частині 26165.
  • Крім того, у списку фігурують Олег Михайлович Сотников, 46 років, та Олексій Валерійович Мінін, 46 років. Вказується, що вони були офіцерами Головного розвідуправління.
В обвинувальних висновках стверджується, що Єрмаков, Малишев, Бадін, а також не встановлені змовники використовували у своїй злочинній кібердіяльності фіктивні облікові записи, а також проксі-сервери. Вони викрадали інформацію у жертв шляхом розсилання вірусних поштових повідомлень, а також втручання у роботу серверів. Коли дистанційне втручання не вдавалося здійснити, офіцери Моренець, Серебряков, Сотников і Мінін їздили до об'єктів по всьому світу для фізичного втручання в системи за допомогою спеціалізованого обладнання та віддаленої підтримки з Росії. А Єрмаков, Малишев та Бадін фігурують ще й в обвинуваченнях у зв'язку з отриманням несанкціонованого доступу до комп'ютерів американських громадян і організацій, задіяних на президентських виборах у США.

Як повідомляв 5.UA, спецслужби Нідерландів попередили хакерську атаку Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), розташованої в Гаазі. Так, у квітні 2018 року Нідерланди вислали чотирьох росіян, підозрюваних у підготовці хакерської атаки,нідерландські спецслужби вважають, що вони були співробітниками ГРУ. За їхніми даними, ними є Олексій Сергійович Моренець, Євген Михайлович Серебряков, Олег Михайлович Сотников і Олексій Валерійович Мінін. У підозрюваних при собі були дипломатичні паспорти.

Крім того, нідерландські спецслужби сьогодні, 4 жовтня 2018 року, повідомили, що співробітники російської розвідки намагалися вкрасти матеріали розслідування катастрофи Боїнга MH17 на Донбасі.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Хакери викрали 10 мільйонів з банківських карток

Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/

Попередній матеріал
У США визнали Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу
Наступний матеріал
Рак носоглотки: чоловік просить врятувати його дружину і зібрати кошти на лікування

У США визнали Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу

Токсичні конверти до Пентагону: у США затримали підозрюваного

NYT опублікувало підтвердження податкових махінацій родини Трампів

У костюмі та з зіркою: журналісти розшукали нове фото Чепіги-"Боширова" на стенді героїв Росії

Участь ГРУшника Чепіги у втечі Януковича підтвердив Аваков

США закликали Угорщину припинити шантаж України через закон про освіту