Державний департамент США
osvita.mediasapiens.ua

У Держдепі пояснили, як керівники російських розвідслужб змогли в'їхати до США

  Вашингтон відвідали глава Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін, директор ФСБ РФ Олександр Бортніков і керівник ГУР ГШ ЗС РФ Ігор Коробов

  Керівники трьох головних розвідувальних служб Росії Сергій Наришкін, Олександр Бортніков та Ігор Коробов змогли в'їхати на території США, оскільки адміністрація Білого дому частково призупинила дію санкцій проти них. Таке пояснення надала у четвер, 1 лютого, речниця Держдепу США Хізер Нойєрт, передає "Укрінформ".

  "Я можу сказати вам у загальному контексті, якщо певні речі перебувають в інтересах національної безпеки Сполучених Штатів, такі як інші країни, ми маємо можливість притримати це (застосовані санкції – 5.UA), щоб люди могли приїхати до США", – зауважила вона.

  Прес-секретар відомства підкреслила, що такі інтереси включають, зокрема, і спільні зусилля в антитерористичній діяльності. "Немає секрету в тому, що попри наші численні розбіжності з російським урядом, ми також маємо сфери, де повинні працювати разом, і одна з них – боротьба з тероризмом та ІДІЛ", – зазначила представник Держдепу.

  На уточнюючі запитання про перебування чільників розвідслужб РФ у Вашингтоні Нойєрт відповідати не стала, пославшись на заборону коментувати питання видачі віз окремим особам.

  Нагадаємо, ЗМІ стало відомо, що минулого тижня у Вашингтоні побував глава Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін, директор Федеральної служби безпеки РФ Олександр Бортніков і керівник Головного управління розвідки Генштабу ЗС РФ Ігор Коробов. Усі троє перебувають під санкціями США, які серед іншого обмежують в'їзд до країни.

  Попередній матеріал
  США підозрюють владу Сирії у розробці хімічної зброї
  Наступний матеріал
  У Києві спіймали злочинця, який вбив пенсіонера та залив його тіло бетоном