Дональд Трамп / Twitter

NYT опублікувало підтвердження податкових махінацій родини Трампів

  Трамп "брав участь у сумнівних схемах оподаткування протягом 1990-х років"

  Учора, 2 жовтня, американське видання The New York Times оприлюднило результат розслідування, яке засноване на копіях податкових звітів, яке засвідчило причетність родини Трампів до податкових махінацій. Матеріали розслідування оприлюднені у відкритому доступі на офіційній сторінці NYT, повідомляє "Укрінформ".

  "Президент давно заявляв про себе як про мільярдера, що створив себе сам, але розслідування NYT виявило, що він отримав якнайменше $413 млн у сьогоднішніх доларах від імперії нерухомості свого батька, значна частина яких – шляхом податкового шахрайства в 1990-х роках", – зазначено в повідомленні.

  Видання уточнює, що Трамп "брав участь у сумнівних схемах оподаткування протягом 1990-х років", що включало також неприховане шахрайство, яке дозволило суттєво збільшити долю спадщини від його батьків.

  Розслідуванні NYT базується на великій кількості конфіденційних податкових декларацій та фінансових звітів. Зокрема, як встановили автори розслідування, батько нинішнього президента, Фред Трамп почав таємно передавати гроші сину та іншим своїм дітям багато років тому. За деякими матеріалами, родина досі отримує дивіденди від діяльності компанії Трампа-старшого, який помер у 1999 році. Також виявлено, що Дональд Трамп свідомо занижував оцінку холдингу, щоб суттєво зменшити суми податків. Крім того, як стверджуються журналісти NYT, Дональд Трамп та його брати заснували підставну корпорацію, яка використовувалася для приховування надходжень від компанії батька.

  Як повідомляв 5.UA, колишній радник президента США Омароса Маніголт-Ньюман у четвер, 16 серпня, оприлюднила ще один таємний аудіозапис, який, за її словами, підтверджує, що Дональд Трамп хотів змусити її замовкнути після того, як вона була звільнена з Білого дому.

  Попередній матеріал
  У Сумах десятки молодиків у "балаклавах" понівечили одразу 15 маршруток
  Наступний матеріал
  Через ProZorro відбулося 150 успішних аукціонів малої приватизації

  Верхівка демократичного світу: репортаж із відкриття 73-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

  Заступник генпрокурора США збирався таємно записати Трампа на диктофон і відсторонити його від посади – NYT

  Трамп виступає проти будівництва газопроводу "Північний потік-2" – Дуда

  Дуда запропонував створити в Польщі постійну військову базу США – "Форт Трамп"

  Офіційно: США розсекретять частину документів стосовно втручання РФ у вибори

  "Зроблять величезну гуманітарну помилку": Трамп жорстко попередив Путіна стосовно Сирії