Ілля Пономарьов
Ілля Пономарьов 5 канал

Путін може зробити одну річ, в якій Трамп особисто дуже зацікавлений – Пономарьов

Напередодні у столиці Фінляндії відбулася офіційна зустріч лідерів Сполучених Штатів та Росії. Розмова проходила за зачиненими дверима

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" депутат Держдуми РФ (2007-2016) Ілля Пономарьов пояснив, чому російський президент не міг отримати від перемовин із Дональдом Трампом зиску, а от американський лідер – навпаки.

"Путін розуміє, що щось конкретне від Трампа витребувати в цій ситуації було складно. Трамп не в змозі визнати Крим (російським – ред.), не в змозі зняти санкції, не в змозі зробити економічних поступок у бік Росії. Нічого конкретного зробити не може. А от Путін може зробити одну річ, в якій Трамп особисто дуже зацікавлений – це участь у "корейському питанні", – заявив Пономарьов.

Він додав: "Трамп справді хоче отримати Нобелівську премію миру. В нього є пунктик з цього приводу. Тим паче, що Обама одержав цю премію, а він ще ні".

Водночас, російський політик вважає, що ставлення світових лідерів одне до одного дуже різниться.

"Треба розуміти, що Трамп Путіна поважає, і це цілком очевидно. Це не означає, що він є його прихильником чи прибічником, борони Боже. Але те, що він його поважає – це цілком очевидно. Він вважає його сильним лідером. Вони мають багато чого спільного. Психологічно це два таких собі мачо, альфа-самці, що прагнуть домінування", – зазначив Пономарьов.

"Думаю, що Путін навіть більш зневажливо ставиться до Трампа, ніж Трамп до Путіна. Адже Путін раніше з певною долею іронії навіть кілька разів робив такі зауваження про те, яка Трамп екстравагантна людина. Але тут навіть як в армії – історія дембелю. Путін у нас давній службовець, скільки він уже при владі – 18 років. А Трамп лише другий рік, він ще салага", – додає колишній депутат Держдуми РФ.

Як відомо, 16 липня в Гельсінкі відбулася офіційна зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна за зачиненими дверима. 

Більше подробиць про результати зустрічі цих світових лідерів читайте в наступному матеріалі. Втручання у вибори, Nord Stream-2 і мимохідь про Крим: підсумки зустрічі Трампа й Путіна.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: У Фінляндії пройшов масовий протест проти зустрічі Трампа з Путіним

Попередній матеріал
Навіть без ластів: український дайвер встановив національний рекорд – відео
Наступний матеріал
Жахлива трагедія МН17: Логвинський розкрив одну з таємниць слідства
Loading...