Дональд Трамп www.youtube.com

Екс-радниця Трампа оприлюднила черговий таємний аудіозапис

  Цей запис – один із кількох, які Маніголт-Ньюман оприлюднила цього тижня, щоб підкріпити твердження, що містяться в її книзі "Зірвався з петель"

  Колишній радник президента США Омароса Маніголт-Ньюман у четвер, 16 серпня, оприлюднила ще один таємний аудіозапис, який, за її словами, підтверджує, що Дональд Трамп хотів змусити її замовкнути після того, як вона була звільнена з Білого дому.

  Як інформує "Голос Америки", в записі, оприлюдненому на каналі на MSNBC, невістка Трампа, Лара Трамп, пропонує Маніголт-Ньюман роботу за 15000 доларів на місяць, яка не вимагає, щоб та перебувала в тому чи іншому офісі або виконувала певні обов'язки, крім одного – позитивно відгукуватися про Трампа в період його кампанії за переобрання.

  При цьому можна впізнати голос Лари Трамп – дружини Еріка Трампа – вона згадує про повідомлення New York Times, в якому висловлюється припущення, що в Маніголт-Ньюман є інформація, яка може завдати шкоди Трампу.

  "Це схоже на те, що у вас в задній кишені є щось, що потрібно витягти. Ясно, що, якщо ви потрапляєте в цю кампанію, то ми не зможемо, ми повинні...", – говорить Лара Трамп.

  "О Боже, ні", – перериває її Маніголт-Ньюман.

  "Усі, усі, позитивні, чи не правда?", – запитує Лара Трамп.

  Цей таємний запис – один із кількох, які Маніголт-Ньюман оприлюднила цього тижня, щоб підкріпити твердження, що містяться в її книзі "Зірвався з петель".

  У письмовій відповіді, поширеній у четвер, Лара Трамп заявила, що вся її родина турбувалася про Маніголт-Ньюман після того, як її звільнили, "тому що ми поняття не мали про причини її звільнення", але "...все ще хотіли, щоб вона залишалася в нашій команді, оскільки виявляли турботу про неї особисто".

  За словами Лари Трамп, саме тому вона запропонувала Маніголт-Ньюман роботу в рамках кампанії з переобрання Трампа. Вона пояснила, що це було зроблено, коли "ми нічого не знали про грубі порушення (Маніголт-Ньюман) етичних норм під час її перебування в Білому домі". Лара Трамп каже, що останній аудіозапис – "шахрайство" і що фрагменти розмови, передані MSNBC, "мали місце в ході численних телефонних розмов протягом декількох тижнів".

  Як наголошує Лара Трамп, вона ставилася до Омароси як до друга і товариша по передвиборчій кампанії та "вражена її зрадою".

  Раніше екс-радник президента Трампа Омароса Маніголт-Ньюман заявила, що таємно записувала розмови, які вела в Білому домі, включно з бесідою про її звільнення главою адміністрації Джоном Келлі в ситуаційній кімнаті, де вживаються посилені заходи безпеки.

  Попередній матеріал
  Forbes назвав найбільш високооплачувану актрису року
  Наступний матеріал
  Україну накрили магнітні бурі: як захистити себе від їхнього впливу

  Трамп підписав оборонний бюджет, в якому передбачено $250 млн для України: про що йдеться в документі

  Трамп приєднався до бойкоту виробника мотоциклів Harley-Davidson

  Співпраця європейських країн із Росією перекреслює майже всі санкції – експерт

  ЗМІ дізналися, яку записку Путін передав Трампу в Гельсінкі

  Волкер пояснив, чому Трамп хоче знову зустрітися з Путіним

  Постпред США в ООН: відносини між Росією та США ніколи не будуть довірливими