Екологія
Екологія Depositphotos

Сьогодні у світі відзначають День охорони довкілля

  Читайте по-русски
  Цей день покликаний спонукати якомога більше людей не допустити, щоб навантаження на природні системи життєзабезпечення планети сягнуло критичної межі

  Традиційно Україна, як і весь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони довкілля. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря й щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

  Всесвітній день охорони довкілля заснований згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року в день відкриття Конференції ООН з проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 5-16 червня 1972 року).

  Всесвітній день довкілля покликаний спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні системи життєзабезпечення планети, яке зростає з кожним роком, сягнуло своєї критичної межі.

  Довкілля – це всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна. 

  У 2020 році тема Всесвітній день довкілля присвячена збереженню біорізноманіття – невідкладній і нагальній проблемі, адже нещодавні події – лісові пожежі у Бразилії, Сполучених Штатах Америки та Австралії, нашестя сарани у Східній Африці, а тепер і глобальна пандемія – демонструють взаємозалежність людини та природи.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів України перейменував Міністерство енергетики та захисту довкілля на Міністерство енергетики й постановив утворити Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

  Попередній матеріал
  Забута екологічна катастрофа: зникає ліс, забруднюються річки і втрачається родючий грунт – еколог про причини
  Наступний матеріал
  COVID-19 у світі: Росія – антилідер за кількістю виявлених хворих за добу, тимчасом в Європі ситуація покращується
  Loading...

  Пір'я та розтерзані туші: хижаки масово знищують птахів у спортклубі Дніпра

  13 найбільш незвичайних і найкрасивіших пташок у світі, про яких ви не знали

  Ліквідація Мінекології – це помилка Зеленського: Геращенко про відповідальність за підпал лісів

  Єдиний в світі орангутанг-альбінос повернувся в тропіки Борнео

  Холодний Яр потопає у підсніжниках: 19-й рік поспіль студенти цілодобово охороняють первоцвіти – результат

  Звалище мертвої курятини виявили на Дніпропетровщині – шукають винних