Пожежа
Пожежа ДСНС

Ліквідація Мінекології – це помилка Зеленського: Геращенко про відповідальність за підпал лісів

  Читайте по-русски
  Штрафи за відсутність маски 17 тисяч гривень, а за підпал трави і лісів – 185 гривень, Геращенко назвала ганебними

  Штрафи за підпал трави та інші порушення екологічного законодавства мають бути високими, адже шкода екології від таких правопорушень є значною, заявила співголова фракції "Євросолідарність" Ірина Геращенко, повідомляє прес-служба партії.

  "Це абсолютна ганьба, коли ти ходиш без маски – штраф 17 тисяч гривень, а якщо ти підпалив траву і спалив гектари лісів, полів і нищиш українську природу, незаконно сміття звалюєш, то штраф – 185 гривень. Це непристойно і, звичайно, треба піднімати за це штрафи", – зауважила Ірина Геращенко.

  Політик наголосила, що захист екології має бути пріоритетним у державній політиці, має бути відновлене Міністерство екології, має бути представлена державна програма захисту довкілля.

  "Це ненормально, коли сьогодні влада Зеленського ліквідувала Міністерство екології. Захист екології є ключовим викликом часу. Мені здається, треба відновити Міністерство екології, представити системну програму захисту українського довкілля і боротьби з кліматичними аномаліями. Також велика робота має бути і у місцевої влади в цьому питанні. І якщо ЗМІ будуть більше уваги приділяти екологічному просвітництву – це буде також правильно", – зазначила Геращенко.

  Як повідомляв 5.ua, Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок, 13 квітня, підтримала законопроєкт про посилення відповідальності за забруднення повітря, вирубку лісів і підпал трави.

  Попередній матеріал
  У Німеччині від COVID-19 одужали більш як половина інфікованих
  Наступний матеріал
  У МОЗ пояснили, чи можна під час карантину гуляти навколо будинку
  Loading...