Путін
Путін Техносотня

Режим Путіна найбільше боїться політичної спадщини Порошенка

  Читайте по-русски
  Російську владу дратує активна громадянська позиція патріотичної частини українського суспільства

  Російська влада боїться політичної спадщини п'ятого президента України Петра Порошенка, про що свідчать офіційні документи російського МЗС.

  Зокрема, в оприлюдненому на офіційному сайті коментарі з нагоди річниці президентства Володимира Зеленського відомство Лаврова роздратовано закидає йому, що Зеленський прийшов у владу на обіцянках зруйнувати досягнення Петра Порошенка, однак йому це досі не вдалося.

  МЗС Росії вказує Зеленському, що він би мав переглянути Закон про засади функціонування української мови як державної, а також скасувати Закон про освіту.

  Відомство нагадує Зеленському, що рік тому він був категорично проти заборони російських соцмереж, запровадженої указом Петра Порошенка, а тепер змушений продовжити ці санкції.

  Російський режим також дратує активна громадянська позиція патріотичної частини українського суспільства, яку кремлівські пропагандисти традиційно називають "агресивною меншістю націонал-радикалів". Кремль вкрай обурений тим, що українські патріоти відчувають себе господарями країни, визначають для Зеленського "червоні лінії" і диктують владі, що треба робити.

  У коментарі російського МЗС також недвозначно натякають Зеленському, що це Україна має виконати всі зобов'язання, передбачені Мінськими угодами. РФ звинувачує Зеленського в тому, що він не поспішає виконувати обіцянки, які дав під час Паризького саміту Нормандської четвірки.

  Володимир Зеленський продовжує державну політику Петра Порошенка, яку офіційна Москва розцінює як "русофобську" і "недружню" – резюмують у коментарі МЗС країни-агресора.

  Нагадаємо, у вітчизняному Міністерстві закордонних справ заявили, що коментар МЗС Росії щодо річниці вступу на посаду президента Володимира Зеленського – це чергова спроба втрутитись у внутрішні справи України.

  Попередній матеріал
  Біля Одеси із затонулого танкера Delfi стався витік дизельного палива – що відомо
  Наступний матеріал
  Залишилися дружина та дворічний син – назвали ім'я загиблого на Луганщині армійця
  Loading...

  Коронавірус у Росії: як Кремль бореться з пандемією

  Заява Росії до річниці інавгурації Зеленського є яскравим прикладом дезінформації – МЗС

  Дві мети "плівок Деркача": Бистрицький припустив, кому вигідно влаштовувати скандал

  Фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Сейтосманова етапували в Росію

  Росія бере безпосередню участь у релігійній дестабілізації Чорногорії – експерт

  Рік Зеленського: найрезонансніші скандали навколо шостого президента України – розслідування