Кремль
Кремль Daroo.ru

Заява Росії до річниці інавгурації Зеленського є яскравим прикладом дезінформації – МЗС

  Читайте по-русски
  У Кремлі вирішили не перенапружуватися оригінальністю – заявили про зубожіння населення, русофобію та нацизм в Україні

  Коментар МЗС Росії щодо річниці вступу на посаду президента Володимира Зеленського – це чергова спроба втрутитись у внутрішні справи України. Про це заявили у вітчизняному Міністерстві закордонних справ.

  Зауважимо, що напередодні МЗС країни-окупанта оприлюднило коментар до річниці президентства Зеленського. Повідомлення зроблене за стандартами російської пропаганди, мовляв – в Україні русофобія отримала нове дихання, культивується нацизм, а все населення зубожіє.

  Під час оцінки роботи шостого президента України у Кремлі використали формулювання "просування земельної реформи за вказівкою ззовні", "дискримінаційний закон про державну мову", "зачистка інформаційного поля", "придушення інакомислення", "відсутність у влади політичної волі до виконання Мінських угод", "нагнітання напруженості у відносинах із Росією", "наступ на російську мову і культуру", "нові санкції проти російських громадян і юридичних осіб".

  "Коментар Департаменту інформації та преси МЗС РФ… є черговою спробою Росії втрутитися у внутрішні справи України, нав'язати спотворені інтерпретації реальності, розколоти українське суспільство і відволікти увагу від питання власної міжнародно-правової відповідальності за агресію проти України", – наголосили в МЗСУ.

  У відомстві вказали, що звинувачення Києва у "русофобській державній політиці" та "нагнітанні напруги у відносинах із Росією" – це якраз один з яскравих прикладів дезінформації.

  "Справжньою причиною, яка руйнує співпрацю між двома державами, є триваюча російська збройна агресія проти України, окупація Росією українських територій та незаконне утримання нею українських громадян", – нагадали у відомстві про очевидне.

  Українські дипломати підмітили, що ворожий коментар МЗС Росії "не має навіть натяку на конструктив" і ставить під сумнів налаштованість російської сторони на дипломатичне врегулювання. На відміну від позиції та ініціатив України.

  "Очікуємо на зміну Росією пропагандистської риторики і перехід до конструктивної взаємодії з метою деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей і Криму", – резюмували у вітчизняному зовнішньополітичному відомстві.

  Нагадаємо, Євросоюз закликав РФ припинити порушення прав людини в анексованому Криму.

  Попередній матеріал
  Буковина поки не переходитиме на наступний етап послаблення карантину – голова ОДА
  Наступний матеріал
  Інтернет від "Київстар" не працюватиме до вечора через технічний збій
  Loading...