Андрій Деркач
Андрій Деркач Українська правда

Дві мети "плівок Деркача": Бистрицький припустив, кому вигідно влаштовувати скандал

  Читайте по-русски
  "Всю країну втягують у брудну шпигунську гру", вважає філософ

  Скандал із оприлюдненням так званих "плівок Деркача" має на меті посилити антимайданівський реванш в Україні та використати передвиборчу суперечку в США, щоб посилити позиції та задобрити Трампа в його коливаннях щодо "дружби-ворожнечі" з Росією. Таку думку висловив філософ Євген Бистрицький для видання НВ.

  "Злив плівок Деркача, професійно записаних, певний, чужою службою безпеки та їхньою місцевою агентурою, має дві ясних цілі. Перша – це нова спроба проросійських сил ідеологічно підсилити антимайданівський реванш, щоб повернути колесо історії України назад у незабутню для малоросів імперську колію Росії. Друга – це ідея використати передвиборчу суперечку в США, щоб підірвати довіру до Байдена, посилити позиції та задобрити Трампа в його коливаннях щодо дружби-ворожнечі з Росією", – написав філософ.

  Він також зазначив, що обидві мети використовують один аргумент – це опудало "зовнішнього керування" України не Росією: "Дуже настрахали наше населення високим рівнем життя та мораллю європейців та американців. Налякали позичками МФВ в обмін на націоналізацію збанкрутілого "ПриватБанку". Нажахали вимогами боротьби з корумпованою прокуратурою та, особливо, економічними санкціями проти Росії".

  "Обидві мети – і мерзенні, і протухлі. Мерзенні тому, що Деркач і його проросійські політичні друзі втягують у брудну шпигунську гру всіх нас, всю країну. Послаблюють і розмивають її образ як країни, яка рішуче орієнтується на європейські цінності. Їм, чужим Україні, байдуже її минуле та її європейське майбутнє", – наголосив Бистрицький.

  І додав: "Протухлі тому, що секретні новини плівок відомі вже давно і повністю. Відомо, як і під яким великим тиском громадськості був звільнений корумпований прокурор. Відомо, як під неправомірним політичним тиском президента був призначений новий. Відомо, як представники влади США та ЄС ідейно підтримували і революцію Майдану, і створення антикорупційних інституцій".

  "Втім, протухлі ще і тому, що "зовнішнє керування" не лише продовжується, а й посилилось за нової влади. Слухняна прокуратура швидко відкрила провадження на попередника. Вона, з короткою політичною пам'яттю, не спромоглась відкрити таку саму справу про "зраду" на нового президента. Дарма. Тепер їм, якщо послідовні, доведеться братись за Зе, який "зрадив" не на 100%, а набагато більше. Як він чемно казав президенту великої країни: "Вы абсолютно правы. Не просто на 100%, а на 1000%". Тухла справа. На 1000% протухлий скандал", – наголосив філософ.

  Нагадаємо, спецоперацією "п'ятої колони" Кремля називає "плівки Деркача" п'ятий президент Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Окупанти 14 разів обстріляли українські позиції – одного армійця поранено
  Наступний матеріал
  "Газпрому" не вдалося відсудити більшу частку для "Північного потоку-2" на ринку Європи – у "Нафтогазі" вже відреагували
  Loading...

  "Спецоперація п'ятої колони Кремля": Петро Порошенко зробив заяву щодо "плівок Деркача"

  "Плівки Деркача": головне з брифінгу адвокатів Петра Порошенка – включення

  "Плівки Деркача сфабриковані" – адвокати Петра Порошенка

  На "плівках Деркача" немає держзради: Зеленський вперше публічно окреслив свою позицію зацікавленого у провадженні – Новіков

  COVID-19 у світі: у РФ уже понад 300 тисяч заражених, Румунія з 1 червня відкриє курорти на Чорному морі

  "Коломойський ніколи не інвестував своїх грошей": бізнес-партнер олігарха розповів, як той купував активи в США за рахунок "Привату"