Порошенко
Порошенко 5 канал

Порошенко про заборону російських соцмереж: "Це позбавляє Росію одного з ключових інструментів у гібридній війні проти України"

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" відзначив, що заборона за три роки довела свою ефективність

  П'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що заборона російських соцмереж значною мірою позбавляє Росію одного з ключових інструментів у гібридній війні проти України. Про це Порошенко написав у Facebook.

  Порошенко відзначив, що заборона соцмереж країни-агресора за три роки довела свою ефективність: "За даними Інтернет-асоціації України, частка українських інтернет-користувачів, які щодня відвідують "ВКонтакте", упала з 54 до 10%. За той же період щоденна частка українських відвідувачів "Одноклассники" знизилася з 35 до 10%".

  П'ятий президент заявив, що "це значною мірою позбавляє Росію одного з ключових інструментів у гібридній війні проти України, зменшує можливість інфільтрації ідей "русского мира" та промивання мізків російською пропагандою. А також зменшує можливість збору персональних даних та завдає удару по роботі російських спецслужб".

  "Указ президента продовжити заборону російських соцмереж в Україні, вперше впроваджений моєю командою три роки тому, вважаю правильним. Але дивно, чому тягнули до останнього дня? Що вичікував Офіс президента і чому зволікав – питання відкриті", – заявив Порошенко.

  І також додав: "Верховна Рада в такій ситуації мусила сказати своє слово. Я вдячний народним депутатам своєї та інших фракцій, які скликали позачергове засідання і голосуванням висловили принципову політичну позицію".

  "Показово, що п'ята колона в особі ОПЗЖ голосувала проти. Тим більше значить, заборона російських соцмереж – добра справа для України", – відзначив Порошенко.

  Нагадаємо, російські соцмережі "Вконтакте" і "Одноклассники" під забороною в Україні. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.

  Попередній матеріал
  В Україні знову кількість хворих перевищила кількість одужань: за добу – 483 нових випадки COVID-19
  Наступний матеріал
  У Києві на два тижні відключили гарячу воду – перелік районів
  Loading...

  Позиція Порошенка з підтримки всього українського була сильнішою, ніж у Зеленського – Рябошапка

  Порошенко: Вимагаю від Зеленського продовжити заборону російських соцмереж і каналів

  Порошенко звернувся до медиків з подякою

  Порошенко привітав із Днем Матері: "Нехай Господь благословить кожну маму і подарує мир кожній родині"

  День матері: як жінок привітали українські політики

  Намагання заарештувати Порошенка натикається на усвідомлення слідчими і прокурорами кримінальної відповідальності – Луценко