Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Намагання заарештувати Порошенка натикається на усвідомлення слідчими і прокурорами кримінальної відповідальності – Луценко

Читайте по-русски
Раніше ексгенпрокурор Рябошапка заявив, що "справа моряків", яку порушило ДБР щодо п'ятого Президента Петра Порошенка, не має правової перспективи

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі програми "Є СЕНС" на "5 каналі" заявив, що ті, хто відповідають за політичні переслідування в Україні, які відбулися протягом останнього року, мають нести відповідальність.

"Закон передбачає кримінальну відповідальність за завідомо не доведені підозри, які підписують певні процесуальні особи. Це стосується і слідчих, і прокурорів. На жаль, у мене не було можливості притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто займався політичними репресіями при Януковичі", – сказав Луценко.

Він додав: "Оце піврічне намагання заарештувати Порошенка насправді натикається на усвідомлення і слідчими, і прокурорами особистої не тільки дисциплінарної відповідальності, а й кримінальної. А розведеність ДБР та ОГПУ в дві окремі конкуруючі інституції дає більше можливості для забезпечення прав людини".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, ексгенпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що так звана "справа моряків", яку ДБР порушило щодо п'ятого Президента Петра Порошенка, не має правової перспективи і підриває міжнародні позиції України.

Попередній матеріал
Митрополит Павло vs "5 канал", РПЦ в Україні, чергова хвиля "побєдобєсія" в Росії – "СтопРеванш"
Наступний матеріал
"Прекрасні ліки для душі кожного": як рятують два мільйони тюльпанів, які цієї весни залишилися без глядачів
Loading...

ДБР розслідує обмеження виробітку електроенергії на АЕС

ДБР повторно викликало Януковича на допит – що відомо

У справах ДБР проти Порошенка немає ані складу злочину, ані доказів – Рябошапка

Депутат "ЄС" Володимир В'ятрович прийшов на допит у ДБР

На Херсонщині під час перевезення вибухнули боєприпаси – фото

Порошенко: "Ми будемо захищати кожного, хто опиниться під тиском "кліки Януковича"