Ангела Меркель і Володимир Путін
Ангела Меркель і Володимир Путін Фото euroua.com

Німецький журнал назвав Путіна собакою – у Росії образилися

Представництво РФ у ФРН тепер вимагає від видання вибачень та чомусь запитує у представника німецького уряду "Що це значить?"

Посольство Росії у ФРН висловило обурення матеріалом німецького журналу Focus про канцлера Ангелу Меркель, в якому російського президента Володимира Путіна назвали собакою. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці диппредставництва у Twitter, передає "Укрінформ". До твіту дипломати прикріпили фото сторінки видання, на якій великими літерами надруковано "Вона (Меркель – 5.UA) боїться путінської собаки, але не боїться собаку Путіна".

"Журналу Focus, це здається провокаційним. Чи це так? Ні. Кричуще і нерозумно? Звичайно. Що це значить Штеффан Зайберт?" – мовиться в цьому повідомленні російського посольства.

Керівник прес-служби посольства Росії у ФРН Денис Микерін в коментарі виданню РБК заявив, що чекає оперативної реакції Focus з цього приводу. "Сьогодні активно задіяні соцмережі, так що це можна вважати прямим зверненням. Одна справа, коли є якісь оцінки щодо політичних лідерів, але ми не готові терпіти образи, висловлені в статті… Іншої позиції, крім вибачень за образи, важко уявити", – наголосив Микерін.

Загадана стаття Focus, що була опублікована у примірнику за 9 вересня 2017 року, називається "50 аргументів за Меркель – 50 аргументів проти Меркель" і аналізує майбутні парламентські вибори в Німеччині. У публікації, зокрема, обігрується боязнь канцлером собак. Попри те, що працівники її офісу заздалегідь попереджають, що під час візитів собак ніде бути не повинно, у 2007 році на зустрічі з Путіним лабрадор хазяїна Кремля вільно зайшла в кімнату і налякала Меркель.

Дивіться також фотогалерею:

G20: Кого цілувала Меркель – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чверть мегатонни: аналітики розрахували потужність бомби КНДР
Наступний матеріал
Правоохоронці скасували три результати тендерів на 32 млн грн
Loading...

Німеччина готова бути посередником у переговорах з КНДР

Меркель порівняла анексію Криму і розділення Німеччини на НДР і ФРН

"Спроба спотворити напрацьоване": Клімкін прокоментував "ініціативу" Путіна щодо миротворців ООН на Донбасі

"Диявол криється у деталях": екс-генсек НАТО прокоментував "миротворчу ініціативу Путіна"

"Це узаконення окупації": Огризко прокоментував "путінські інструкції" щодо миротворців на сході

Скандальна заява Путіна: У МЗС Німеччини спробували коригувати власну позицію