Викриття конвертаційного центру
Викриття конвертаційного центру politeka.net

Правоохоронці скасували три результати тендерів на 32 млн грн

Було виявлено порушення та невідповідності вимогам законодавства, які в подальшому могли б призвести до розтрати та привласнення переможцями конкурсних торгів коштів

Упродовж тижня було скасовано три результати конкурсних торгів на загальну суму понад 32 млн грн в енергетичній та банківській сферах економіки. Про це повідомляє департамент захисту економіки Нацполіції України.

"Співробітники відділу протидії у паливно-енергетичному комплексі виявили порушення під час проведення конкурсних торгів проведення робіт по будівництву волоконно-оптичної лінії зв'язку для однієї з теплових електростанцій, очікуваною вартістю понад 28 млн грн. Зокрема, відсутність у учасників матеріально-технічної бази, працівників та досвіду для виконання вказаних робіт. Відповідний лист було надіслано до державного підприємства, що виступало замовником робіт. Нині конкурсні торги скасовано", – йдеться в повідомленні.

Також відомо, що схожі порушення було виявлено і на Хмельниччині, але вже під час закупівлі транспортних засобів для атомної електростанції вартістю понад 1,9 млн грн. Переможцем було визнано комерційну структуру, пропозиції якої не відповідали вимогам замовника, а саме технічнім, якіснім та кількіснім характеристикам автомобілів. Тендерний комітет АЕС відмінив результати торгів.

Окрім цього, скасовано проведення тендеру і у банківській сфері економіки. Так, банківська установа проводила закупівлю генераторів очікуваною вартістю 2,6 млн грн. Переможцем було визнано підприємство, яке запропонувало найвигідніші пропозиції. Згідно із технічними вимогами замовника, генератори повинні бути пересувними та бензиновими. Саме такі запропонувало підприємство і надало відповідні документи. Проте з'ясувалося, що компанія-виробник виготовляє генератори з таким маркуванням виключно як дизельні та стаціонарні моделі. Крім того, були виявлені й інші порушення, які б в подальшому призвели до збільшення вартості предмету закупівлі.

"Комітетом з конкурсних торгів банківської установи, більшість акцій якої належить державі, враховуючи інформацію Департаменту захисту економіки Нацполіції, прийнято рішення про скасування результатів тендерних процедур", – додали в управлінні захисту економіки.

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Німецький журнал назвав Путіна собакою – у Росії образилися
Наступний матеріал
Кремль готує евакуацію представника ОРЛО в Мінську до Росії – ІС

У Львові екс-керівника облавтодору звинуватили у розтраті понад 2,8 млн грн

"Оновлення для копів": поліція Одещини отримала майже 90 нових авто

"Укрзалізниця" прогнозує 11 млрд грн збитків від пасажирських перевезень

У НБУ пояснили, чи вплине підвищення "мінімалки" на зростання цін

Колишнього в.о. обов’язків директора "Укрхімтрансаміаку" взяли під цілодобовий домашній арешт

У львівський готель до Саакашвілі прийшли прикордонники та поліція