фото Четвертая власть

Майже 60% росіян виступають за відділення південного сходу України – соцопитування

  Читайте по-русски
  Враховуючи те, що окупація Криму вимагає від Росії значних затрат, відповідаючи на питання про те, якою мірою "ви особисто готові платити", лиш 7% відповіли: "Повною мірою"

  Дані соціологічного опитування, проведеного російським "Левада-Центром" свідчать, що майже третина росіян виступають за окупацію південного сходу України, ще приблизно така ж кількість опитаних хоче створення там "незалежної держави". Про таке повідомляє "УНІАН".

  На запитання "Що ви думаєте з приводу політичного майбутнього "південно-східної України?" 29% респондентів відповіли: "Щоб південний схід України став незалежною державою" а 27% зазначили: "Щоб південний схід України став частиною Російської Федерації".

  Крім того, 17% опитаних обрали відповідь: "Щоб південний схід України залишався частиною України, але отримав велику незалежність від Києва".

  "Щоб південний схід України залишався частиною України на тих самих умовах, як це було до кризи", – відповіли лише 14% респондентів. Не змогли відповісти – 13%.

  Враховуючи те, що окупація Криму вимагає від Росії значних затрат, відповідаючи на питання про те, якою мірою "ви особисто готові платити", лиш 7% відповіли: "Повною мірою", 9% вибрали відповідь: "Значною мірою", 26% – "якоюсь мірою".

  "Зовсім не готові" платити за окупацію Криму 36% респондентів. 17% респондентів не вважають, що цей тягар ляже на звичайних громадян. А 5% не визначилися з відповіддю.

  Опитування проводилося 24 – 29 травня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення в обсязі 1 тис. 616 осіб віком від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. Дослідження проходило вдома у респондентів методом особистого інтерв'ю.

  Раніше 5.ua повідомляв, що Україна в ООН вимагає негайно звільнити Зудієву та інших кримськотатарських активістів.

  Попередній матеріал
  У центрі Нью-Йорка гелікоптер врізався у дах хмарочоса
  Наступний матеріал
  РФ засекретила компанії, які працюють в окупованому Криму
  Loading...

  Вступ України до НАТО та ЄС підтримує абсолютна більшість громадян – соцопитування

  Соцопитування перед виборами в Раду: за кого мають намір голосувати українці

  "Звідки 4% і до чого тут Конституція?": Бекешкіна дорікнула Зеленському за фейкову соціологію

  Київ потрапив у топ-10 міст світу з найкращими краєвидами

  Соціологи повідомили, чого українці очікують від новообраного президента

  Стало відомо, скільки українців підтримують вступ до ЄС і НАТО – соцопитування