Блокпост ДНР
Блокпост ДНР Фото online.ua

"Руський мир" прийшов: більшість жителів ОРДЛО скаржаться на погіршення рівня життя

  Читайте по-русски
  Згідно з опитуванням, 16% респондентів відповіли, що життя стало нестерпним, а 33% ще можуть справлятися з погіршенням життєвих умов

  Аналітик Фонду та керівник Центру досліджень проблем РФ Національного інституту стратегічних досліджень Петро Бурковський заявив, що більшість жителів окупованих територій, опитаних на КПВВ (49%), стверджують, що їхнє життя протягом останніх 12 місяців погіршилося. Про таке повідомляє "УНІАН".

  "При цьому 16% відповіли, що життя стало нестерпним, 33% ще можуть справлятися з погіршенням життєвих умов. Водночас 39% заявили, що умови життя не змінилися, 10% – відчули позитивні зміни. Решта – не відповіли", – додав він.

  Слід зазначити, що респонденти найчастіше нарікали на загрози воєнного характеру та обмеження можливостей швидкого та вільного пересування між населеними пунктами (48% та 42% відповідно).

  "Другим великим блоком питань, які турбують опитаних, йдуть питання соціального та правового характеру. Так, 25% відповіли, що їм важко утримувати свої родини, 23% мають складнощі з отриманням медичної допомоги, 16% і 14% скаржаться на труднощі з пошуком роботи та низький рівень зарплати. 24% стикаються з проблемами захисту своєї власності від злочинців, 17% зазнають проблем через зловживання владою (погрози, вимагання хабарів) посадовцями по обидва боки лінії розмежування. 20% визнали труднощі у спілкуванні з родичами", – наголосив Бурковський.

  Як повідомляв 5.UA, в селі Кузнєцово Тельманівського району Донецької області храм і майно Православної церкви України захопили окупаційні сили РФ

  Попередній матеріал
  Верховний Суд закрив провадження у справі стосовно надання Україні Томосу
  Наступний матеріал
  Проведено 51 обшук: правоохоронці викрили банду злочинців на чолі з поліцейськими
  Loading...

  Геращенко відреагувала на російську "паспортизацію" в ОРДЛО

  "Ще більший наступ на територіальну цілісність": Литва і Латвія засудили російську "паспортизацію" на сході України

  Очільник МЗС пояснив, навіщо Путіну російські паспорти в ОРДЛО

  В ОРДЛО вже склали списки охочих отримати російський паспорт – експерт

  Держдеп США: Таким надзвичайно провокативним кроком Росія посилює свій напад на суверенітет України

  Російські паспорти для жителів ОРДЛО: яка мета Кремля – "БлогПост"