Затори в Києві
Затори в Києві 24tv.ua

Рейтинг міст, перевантажених автівками: Київ у ТОП-15

Читайте по-русски
Найскрутніший час для столичних водіїв – з 8:00 до 9:00 ранку та від 17:00 до 18:00 вечора

Аналітична компанія TomTom опублікувала рейтинг найбільш перевантажених автомобілями міст світу. Київ у 2018 році увійшов до ТОП-15. Про таке повідомляє "Хмарочос".

У компанії стверджують, що відсотки позначають кількість додаткового часу подорожі, який водії витрачають протягом усього року. Дослідження починають зі встановлення базової тривалості подорожі на розвантажених дорогах у різний час.

"Після цього аналізують час у дорозі протягом усього року для кожного міста. Цю інформацію порівнюють із базовими даними, щоб обчислити додатковий час у дорозі. Зазначають, що обчислювали не за встановленими лімітами швидкості, а за фактичними даними. Їх накопичують анонімно у GPS-сервісах", – йдеться в тексті повідомлення.

Слід зазначити, що в Києві перевантаженість становить 46%. Це означає, що водії витрачають на 46% більше часу, щоб їздити київськими дорогами. Найлегшим днем для руху на дорозі у 2018 році стало восьме квітня – тоді показник завантаженості на дорогах становив 6%. Відповідно, найважчим днем було 1 березня з рівнем завантаженості у 107%.

Найскрутніший час для київських водіїв – з 8:00 до 9:00 ранку та від 17:00 до 18:00 вечора. Зранку максимальний час затримки в дорозі становив 26 хвилин, ввечері – 27. В цілому рівень завантаженості доріг у Києві підвищився на 2% порівняно з 2017 роком.

У компанії повідомили, що найвільнішим від заторів містом у 2018 році стало американське Гринсборо-Хай Поінт – з показником 9%. В цілому серед переліку найвільніших доріг більшість становлять міста США. Детальніше з дослідженням можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомляв 5.UA, деміївська площа і проспект Перемоги стали місцями у Києві з найбруднішим повітрям у квітні. Про це йдеться на сайті Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

Відповідні показники були встановлені на підставі аналізу показань повітря, взятих у 16 місцевостях. Якість оцінювали за кількома показниками, зокрема, за наявністю в повітрі діоксиду та оксиду азоту, формальдегіду та діоксиду сірки.

Попередній матеріал
За 10 років буде точка неповернення: екологію не можна використовувати як інструмент – експерт
Наступний матеріал
Парад "мінувань" триває: сапери шукають вибухівку на Рівненській атомній електростанції
Loading...

Рейтинг опоблоку не дивує: як змінилися електоральні настрої виборців – пояснення директора соціологічної групи

До лідерів не близько: шість українських вишів увійшли до світового топ-1000

Україна покращила свою позицію в рейтингу конкурентоспроможності

Назвали місто з найвищими у світі зарплатами

Не програє протягом 24 матчів: український футбольний клуб очолив міжнародний рейтинг

Відсутні Кім Чен Ин та Путін: Time назвав 100 найвпливовіших людей світу