Ядерне паливо, ілюстративне фото
Ядерне паливо, ілюстративне фото Depositphotos

За 10 років буде точка неповернення: екологію не можна використовувати як інструмент – експерт

  За словами Циганок, важливо не допустити, щоб питання екології вносило деструктивну роль – наприклад, коли екологія використовується як інструмент боротьби проти підприємств

  Питання збереження навколишнього середовища в світі стоїть гостро. При цьому, в Україні питання екології використовується політиками для досягнення своїх цілей. Про це повідомила президент професійної асоціації екологів Людмила Циганок, пише "24 канал".

  За словами Циганок, американська академія наук оприлюднила нові дані, згідно з якими точка неповернення людством в питанні збереження навколишнього середовища може бути досягнута вже до 2030 року.

  При цьому, за словами, Людмили Циганок, не дивлячись на логічне рішення – об'єднатися навколо реальних екологічних проблем – в світі і в Україні екологію використовують в маніпулятивних цілях.

  "Зараз, як на рівні світу, так і в нашій державі ми спостерігаємо, що до екології ставляться з одного боку з надзвичайною увагою, а з іншого боку екологія стає інструментом якихось маніпуляцій... Традиційно є речі, які чіпляють всіх: це тарифи, це здоров'я. А здоров'я має безпосереднє відношення до екології. І тому, на жаль, у дуже багатьох засобів масової інформації і в соцмережах провокуються якісь маніпулятивні, спекулятивні речі та на цьому заробляються різноманітного роду бали", – заявила Циганок.

  Крім того, за словами Циганок, важливо не допустити, щоб питання екології вносило деструктивну роль – наприклад, коли екологія використовується як інструмент боротьби проти підприємств, це загрожує інвестиціям і не має нічого спільного з вирішенням реальних екологічних проблем, перенесення уваги з них на вигадані.

  "Якщо ми всі хочемо чистого навколишнього середовища і майбутнього для нас і наших дітей, якщо ми хочемо, щоб в Україні приходили інвестиції, то ми всі разом повинні подбати про те, щоб Україна виконала свої зобов'язання, і екологія не стала інструментом боротьби проти підприємств", – заявила Циганок.

  Попередній матеріал
  Будинок Скрипалів хочуть відкрити для туристів – місцева влада проти
  Наступний матеріал
  Рейтинг міст, перевантажених автівками: Київ у ТОП-15
  Теги:
  Loading...

  Зупинка підприємств: екологія стала новою зброєю проти бізнесу

  Журналісти виділили основні теми, на яких спекулюватимуть під час виборів до Ради

  Переважна більшість українців довіряє "зеленим" обіцянкам політиків – опитування

  Екоактивістів часто використовують як зброю проти бізнес-конкурентів – політолог

  На "Азовсталі" почали виводити з експлуатації доменну піч №5

  Соціальний проект від WOG: "Дорога до серця", що творить дива