Екологія
Екологія Depositphotos

Переважна більшість українців довіряє "зеленим" обіцянкам політиків – опитування

  Поступово "екологічна тематика входить до політичної сфери – її вже активно використовують під час виборів до органів місцевої влади

  Протягом 4 червня на сайті Оbozrevatel проходило опитування на тему "Які обіцянки політиків ви вважаєте найбільш цинічними?". Відповідно до його результатів, багато українських громадян вже помічають популізм в обіцянках щодо завершення війни на Донбасі (27% голосів) та нормалізації відносин з Росією (22%).

  Значно менше виборців вважають цинічними обіцянки знищити корупцію (13%), законодавчо закріпити статус російської мови (13%) та збільшити зарплати й пенсії (8%).

  "Водночас лише 1% тих, хто проголосував, усвідомлює, що піаритися політики можуть і на екологічних проблемах", – наголошує видання.

  В Євросоюзі екологія вже кілька років поспіль входить у Топ-5 ключових проблем, які порушуються у програмах усіх політичних сил. В Україні ж екологічна тематика використовується переважно для боротьби з бізнес-конкурентами або для вимагання професійними активістами грошей у підприємців, йдеться у матеріалі.

  Зазначається, що поступово "зелена" тема входить і в політичну сферу – її вже активно використовують під час виборів до органів місцевої влади. Щодо парламентської кампанії, яка просто зараз розгортається в Україні, експерти прогнозують також спроби піару на проблемах екології в мажоритарних округах.

  Адже це тема, на якій легко спекулювати, маніпулювати емоціями та страхами людей. До того ж українці, згідно з результатами опитування Оbozrevatel, й досі довіряють екологічним активістам.

   

  Попередній матеріал
  Екоактивістів часто використовують як зброю проти бізнес-конкурентів – політолог
  Наступний матеріал
  Супрун повідомила, що ВООЗ не визнавала емоційне вигорання хворобою
  Теги:
  Loading...