Ілюстрація
Ілюстрація pixabay.com

Зупинка підприємств: екологія стала новою зброєю проти бізнесу

  Тему екології на виборах на поточних парламентських виборах використовуватимуть в основному в регіонах

  Екологічна тематика, вже широко використовувана для досягнення бізнес цілей перебралася в політику. Про це пишуть автори матеріалу на сайті "Обозреватель", визначивши сім основних тем, з якими політики будуть йти у владу.

  При цьому, за словами політолога Олександр Палій, екологічна тематика є популістською, так як простих рецептів вирішення екологічних питань не існує. Разом із тим, це не заважає використовувати її в будь-яких цілях.

  "Під різноманітними екологічними гаслами можуть боротися один з одним олігархи. У нас же було багато громадських організацій, які типу за екологію, а насправді їх метою було або якесь підприємство зупинити, або гроші з бізнесменів збити. Таке часто буває. Але не існує якогось тверезого рішення, як вплинути на екологію. Ось вони кричать про екологічні проблеми. А що слід зробити? На цьому все і закінчується – на єдиному питанні. Оскільки немає простих рецептів вирішення екологічних питань ", – вважає Палій

  При цьому, тему екології на виборах на поточних парламентських виборах використовуватимуть в основному в регіонах, впевнені опитані політологи.

  "Екологія в піраміді Маслоу знаходиться досить високо, і підніматися від теми безпеки, від теми холодильника до неї – досить довго. Тому масово цю тему на загальнодержавному рівні експлуатувати навряд чи будуть. Інша справа – рівень мажоритарників. Хоча б одну актуальну тему в будь-якому окрузі знайти можна – якісь могильники або ще щось. І її можна включити одним із пунктів в перелік обіцянок ", – сказав політичний експерт Богдан Петренко.

  В цілому, за словами авторів матеріалу, виборча кампанія обіцяє бути досить брудною і щедрою на обіцянки. Варто тільки пам'ятати, що обіцяне, швидше за все, ніхто і не збирається виконувати.

  Попередній матеріал
  Убивство Гандзюк: 5-м нападникам суд оголосив вирок
  Наступний матеріал
  Усі люди з ВІЛ мають право довічно отримувати безкоштовне лікування: МОЗ затвердило клінічний протокол боротьби з недугою
  Теги:
  Loading...

  Журналісти виділили основні теми, на яких спекулюватимуть під час виборів до Ради

  Переважна більшість українців довіряє "зеленим" обіцянкам політиків – опитування

  Екоактивістів часто використовують як зброю проти бізнес-конкурентів – політолог

  На "Азовсталі" почали виводити з експлуатації доменну піч №5

  Соціальний проект від WOG: "Дорога до серця", що творить дива

  В Україні за допомогою теми екології "віджимають" гроші і частки в бізнесі – Бортник