Завод феросплавів
Завод феросплавів Depositphotos

В Україні за допомогою теми екології "віджимають" гроші і частки в бізнесі – Бортник

  Так, за словами Бортника, перед виборами важливо спостерігати, чому раптом активісти почали проводити акції і чого вони вимагають

  Тема екології в Україні часто використовується для фінансової і політичної боротьби, зокрема для того, щоб відібрати у опонентів бізнес. Про це в ефірі "112 Україна" заявив політолог Руслан Бортник.

  За словами Бортника, запит суспільства на вирішення екологічних проблем просто використовується в інтересах політиків, особливо напередодні виборів.

  "Є запит суспільства. Але часто він використовується перш за все для фінансової і політичної боротьби, коли цей запит береться певними радикальними групами, визначеними опонентами того чи іншого бізнесу і вони просто тиснуть на своїх конкурентів. "Віджимають" їх на гроші,"віджимають" їх на якусь частку в бізнесі", – заявив Бортник.

  Якщо реально в Україні найбільш гостро йдуть справи з екологією в регіонах, в яких знаходяться занедбані виробництва, які набагато шкідливіше працюють, то активність екологічних активістів, які працюють на фінансовий або політичний інтерес, даними регіонами не обмежена.

  Так, за словами Бортника, перед виборами важливо спостерігати, чому раптом активісти почали проводити акції і чого вони вимагають.

  "Якщо люди, наприклад, хочуть закрити це підприємство, кричать, то я на 90% впевнений, що це саме маніпуляція і віджимання грошей у цього власника", – заявив Бортник.

  Як повідомлялося раніше, в Маріуполі на цьому тижні анонсовані мітинги екологів. Раніше, дані активісти, заявляли про необхідність закриття містоутворюючих заводів. Також повідомлялося, що на цей раз "екологи" Маріуполя не визначилися, чиї політичні інтереси вони будуть підтримувати, "Сили людей", яку представляє депутат Маріупольської міськради Максим Бородін, або БПП з Валерієм Авер'янова.

  Попередній матеріал
  Суд переніс розгляд справи про відновлення Коломойського власником "ПриватБанку" – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Масштабна пожежа на Київщині – горіла птахофабрика
  Теги:
  Loading...