Техніка з РФ
Техніка з РФ news.bigmir.net

Кишинів і ОБСЄ хочуть отримати доступ до російських військових складів у Придністров'ї

  Читайте по-русски
  Йдеться про російські військові склади у селі Колбасна Рибницького району (Придністровський регіон), де зберігаються понад 20 тисяч тонн боєприпасів

  У Молдові хочуть провести ознайомчий візит на території російських військових складів у селі Колбасна Рибницького району (Придністровський регіон), де зберігаються понад 20 тисяч тонн боєприпасів. Про це заявила віце-прем'єр Молдови з питань реінтеграції Кристина Лєснік за підсумками переговорів зі Спеціальним представником ОБСЄ з Придністровського врегулювання Франко Фраттіні, повідомляє "Укрінформ".

  "Для нас особливе значення має як національна, так і регіональна безпека. Російські військові склади з боєприпасами розташовані недалеко від українського кордону. В нас не було і немає чіткого звіту про те, які боєприпаси і в якій кількості зберігаються на цих складах. Не виключено, що ці боєприпаси й озброєння можуть стати причиною кризової ситуації", – відзначила віце-прем'єр Молдови.

  На необхідності проведення інспекції за участю представників ОБСЄ наголосив і Франко Фраттіні. За його словами, озброєння, що знаходиться там, становить серйозну загрозу для населення, і до цього питання необхідний конструктивний підхід.

  Окрім цього, на зустрічі зі спецпредставником ОБСЄ обговорювався також нещодавній указ лідера невизнаного Придністров'я Вадима Красносельського про включення до складу самопроголошеної республіки села Варниця, розташованого на адміністративному кордоні Молдови з її Придністровським регіоном. Франко Фраттіні наголосив, що це питання ОБСЄ також не залишить без уваги.

  Попередній матеріал
  ІІ Європейські ігри: у Мінмолодьспорту розповіли, скільки спортсменів представлятиме Україну
  Наступний матеріал
  У США стався великий витік нафтопродукту через зіткнення танкера з баржами
  Loading...

  Невипадкова окупація: як кримський сценарій був відпрацьований ще в Нагірному Карабасі в 90-х роках

  ОБСЄ закликає до виведення російських військ із Придністров'я

  У МЗС України відреагували на велике переміщення військової техніки РФ у Придністров’ї