Парк у Сербії
Парк у Сербії 5 канал

"Дикий захід" у Сербії: селище перетворилося на унікальний тематичний парк – сюжет

Читайте по-русски
Усі охочі можуть поринути в атмосферу точної копії американського селища

Щоб перенестися на Дикий Захід, тепер не потрібна машина часу. Унікальний тематичний парк відкрили в Сербії. Всередині відтворили традиційне американське поселення ХІХ століття. Як побувати на ранчо, переночувати серед індіанців та поринути в часи ковбоїв – знає кореспондентка "5 каналу" Вероніка Орєхова.

Тут мешкає справжній шериф, можна зустріти ковбоїв та мисливців за головами, а ще спробувати запустити ласо. Це не плато Великих рівнин у США, а тематичний парк у горах Сербії. Точну копію американського селища ХІХ століття відтворили в селищі Водице. Тож тепер усі охочі можуть поринути в атмосферу Дикого Заходу.

"Спочатку ми думали відтворити традиційне сербське поселення. Але одного вечора за кухлем пива з друзями у барі ми переглядали вестерн. І тоді мені спало на думку створити парк у стилі Дикого Заходу в Сербії", – розповідає Мілья Кумич, власник тематичного парку.

Тематичний парк має назву "Ель-Пасо". Містечко саме з таким найменуванням розташоване в американському Техасі. В епоху підкорення Дикого Заходу іммігрантами з Європи, саме "Ель-Пасо" став прихистком для всіх авантюристів та золотошукачів. Всередині парку облаштували й традиційне індіанське поселення.

"Щоби точно відтворити поселення, ми консультувалися з істориками та культурологами. Довелося перечитати чимало книжок про Дикий Захід", – говорить Мілья Кумич, власник тематичного парку.

Запрацювати парк мав ще 15 травня. Однак через пандемію коронавірусу дату відкриття щоразу переносили. Тепер, коли країни світу одна за одною відкривають кордони – у сербському "Ель-Пасо" очікують туристів.

"Через пандемію коронавірусу ми не змогли відкрити парк у заплановану дату. Але я сподіваюся, що нам таки пощастить і цього року буде багато відвідувачів", – каже власник тематичного парку.

Власники парку кажуть: це місце унікальне, адже єдине в Європі, збудоване в традиціях Дикого Заходу.

"Я думаю, що це місце приваблюватиме туристів, адже воно справжнє. Це точна копія селища Дикого Заходу. І це перше таке автентичне містечко в Європі", – розповідає Радміла Мілич, працівниця тематичного парку.

Окрім розваг та огляду музейних експозицій, на території парку працює і готель. Провести ніч відвідувачі можуть у ковбойських фургонах або індіанських вігвамах. Усі вигоди – продумали. Всередині таких традиційних приміщень є і ванні кімнати, і сучасні кухні. А от для більших поціновувачів комфорту кімнати облаштували у звичайних дерев'яних будиночках.

Вероніка Орєхова, "5 канал"

 

Попередній матеріал
NASA і ESA опублікували фото Сонця, зняті з найближчої відстані в історії
Наступний матеріал
Рада змінила Виборчий кодекс: як відбуватимуться місцеві вибори 25 жовтня – сюжет
Loading...

На Миколаївщині розцвіло найбільше в Європі поле диких орхідей – наразі вони під загрозою зникнення

На Миколаївщині в національному парку з острахом готуються до туристичного сезону, а вогнеборці риють окопи

Небезпека літа: як вберегтися від кліщів та не підчепити інфекцію – поради

Уряд дозволив пересуватися групами до восьми осіб

На свій страх і ризик: як кияни реагують на послаблення карантину та чи виходять на прогулянку

Друге послаблення карантину в Черкасах: що змінилося