брексіт
брексіт www.youtube.com

Дотиснули: британський парламент проголосував за відтермінування Brexit

  Читайте по-русски
  До позачергового саміту ЄС 10 квітня Тереза Мей повинна пред'явити план, за яким Великобританія організовано покине ЄС. В іншому випадку країна перестане бути частиною Євросоюзу опівночі 12 квітня без будь-яких домовленостей

  Законопроект, що зобов'язує прем'єр-міністра Великобританії Т. Мей просити ЄС відкласти Brexit, у Палаті громад підтримали 313 парламентарієв, а проти були 312. Про це інформує DW.

  "Нижня палата британського парламенту проголосувала за законопроект, який зобов'язує уряд попросити у ЄС знову відстрочити Brexit. Цей документ ввечері в середу, 3 квітня, підтримали в третьому читанні 313 членів Палати громад, проти проголосували 312 парламентаріїв. Текст документа 4 квітня буде представлений на розгляд Палати лордів", - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що законопроект, запропонований міжпартійною групою депутатів, спрямований на те, щоб запобігти нерегульованому виходу Великобританії з ЄС 12 квітня.

  Тереза ​​Мей має намір переконати Брюссель відкласти Brexit до 22 травня, щоб уникнути участі країни у виборах до Європарламенту 23-26 травня.

  До позачергового саміту ЄС 10 квітня Мей повинна пред'явити план, за яким Великобританія організовано покине ЄС. В іншому випадку королівство перестане бути частиною Євросоюзу опівночі 12 квітня без будь-яких домовленостей. Юнкер визнав, що на сьогодні сценарій, за яким Великобританія вийде зі складу ЄС без відповідного договору, здається найбільш імовірним, додавши, що ЄС готовий до такого розвитку подій.

  Попередній матеріал
  На "Олімпійському" будуть не теледебати, а передвиборча агітація – ЦВК
  Наступний матеріал
  Іноземні компанії тепер можуть відкривати рахунки в українських банках – НБУ
  Loading...

  План Мей щодо виходу Британії з ЄС не підтримав парламент країни

  Brexit хочуть перенести: стало відомо, на скільки років

  "Вихід з ЄС є оптимальним рішенням для Великої Британії": Юнкер і Мей не домовилися про нову угоду

  Британський парламент заборонив Brexit без угоди з ЄС

  ЄС та Британія ухвалили угоду про Brexit

  Британія та ЄС узгодили декларацію про відносини після Brexit