чеченський доброволець
чеченський доброволець Програма Рандеву / 5 канал

Через 20-30 років уся Росія буде Чеченською республікою – Осмаєв

Якщо подивитися на демографічну ситуацію в РФ, населення Чечні стрімко зростає, тоді як населення інших регіонів Федерації стрімко зменшується

Президент Росії Володимир Путін обрав ірраціональний шлях боротьби з незалежністю Чечні. Наслідком цього стане те, що чеченський народ не тільки отримає незалежність, а й контролюватиме інші регіони РФ. Про таке в ефірі "Рандеву" на "5 каналі" заявив чеченський доброволець Адам Осмаєв.

"Путін абсолютно ірраціонально вибрав шлях боротьби з нашою незалежністю. Насправді, він заклав бомбу сповільненої дії. Якщо ви подивитеся демографію – населення Чечні кожні років 20 подвоюється. В Росії вже близько мільйона чеченців, в Чечні – півтора мільйона... Росіяни в Росії вимирають, дуже сильно і швидко вимирають. Буквально 20-30 років – і чеченці, північнокавказці становитимуть 10% населення Росії. А хто в радянській армії служив, той пам'ятає – коли в частині було хоча б декілька чеченців, вони, як правило, цю частину тримали. Тому, якщо в Росії буде 10% населення чеченців – уся Росія буде чеченською республікою. Якби вони відокремили Чечню – вони б протягнули ще років 100, російський народ там би тримав позиції. Чечня теж отримає незалежність. Але тепер і Росія буде Чечнею", – заявив Осмаєв.

Також наш співрозмовник наголосив, що на сьогодні в Чечні йде такий терор, що люди не можуть постати проти системи, але ставлення чеченського народу до Росії продемонструвало поховання Юсупа Темірханова – чеченця, засудженого за вбивство російського полковника Буданова.

"Там іде такий терор, що люди самі повстати не можуть проти цієї системи. Але нещодавно був показовий випадок – коли помер народний герой Юсуп Темірханов. Офіційно він героєм не був – засуджений за вбивство Буданова і помер у в'язниці. Влада не заборонила людям з'являтися на його похоронах. Прийшла майже вся Чечня, майже все чоловіче населення – сотні тисяч людей зібралися на похорон і тим самим показали, як народ насправді думає. Влада спочатку намагалися замовчати цю ситуацію, потім їм довелося туди приїхати. Але це дуже їх та їхніх московських господарів стурбувало. Вони зрозуміли, які справжні настрої в народу, і злякалися", – наголосив Осмаєв.

Довідка. Адам Осмаєв – чеченський військовий, майор Збройних сил Чеченської Республіки Ічкерія. У 2012 році він був звинувачений у спробі замаху на Президента РФ Володимира Путіна. В лютому 2015 року під час війни на сході України очолив Міжнародний миротворчий батальйон імені Джохара Дудаєва. Осмаєв – виходець із заможної родини гірських чеченців, його батько займався нафтовим бізнесом, а дядько займав посаду голови парламенту Чечні в 1996–1998 роках, працюючи в Раді Федерації.

Попередній матеріал
За програмою поліцейських водолазів США: як тренується морська охорона ДПСУ
Наступний матеріал
Поліція та Нацгвардія проведуть в Одесі профілактичні відпрацювання – Аброськін
Loading...
Угорщина виторговує в РФ певні преференції – Гопко

Угорщина виторговує в РФ певні преференції – Гопко

Білорусь достатньо заробила на українському конфлікті – Мельник

Білорусь достатньо заробила на українському конфлікті – Мельник

"Росія наодинці": країни Чорноморського регіону поділилися на 2 табори

"Росія наодинці": країни Чорноморського регіону поділилися на 2 табори

Мирні переговори – подалі від Мінська: як Геращенко прокоментувала ініціативу

Мирні переговори – подалі від Мінська: як Геращенко прокоментувала ініціативу

Кремль вчергове підтвердив присутність російських військ на Донбасі, обмовившись на засіданні ТКГ – Геращенко

Кремль вчергове підтвердив присутність російських військ на Донбасі, обмовившись на засіданні ТКГ – Геращенко

5 канал - трансляція наживо