Володимир Жемчугов
Володимир Жемчугов 5 канал

Жемчугов закликав Зеленського припинити вибіркове правосуддя

Читайте по-русски
Герой України заявив, що правоохоронні органи працюють у справі лише однієї особи, в той час коли в державі є набагато серйозніші проблеми

Герой України Володимир Жемчугов звернувся до президента Володимира Зеленського й застеріг його від вибіркового правосуддя. Звернення він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Доброго дня. Я, Володимир Жемчугов, громадянин України, луганський партизан. Тяжко поранений у 2015-му, рік був заручником терористів у Луганську. Я, Герой України, хочу звернутися до президента України. Пане Володимире Зеленський, на свою передвиборчу компанію ви з вашою командою вийшли з претензією й "вироком" до Петра Порошенка про те, що він "обкрадав бюджет, армію і народ України". Нова влада озвучила своє головне гасло: "Прийде весна – саджати будемо", – зазначив він.

За його словами, українці дуже хотіли подивитися на розслідування та звинувачення прокурорів і, відповідно, рішення судів, але минули вже дві весни, а посадок досі немає.

"Не можуть знайти нічого. Ані крадіжок, ані так званого мародерства. Замість цього ми бачимо спробу вручити Порошенкові підозру за якісь дії, пов'язані із сумнівним порушенням процедури в призначенні на посаду заступника начальника зовнішньої розвідки", – уточнив Жемчугов.

Він наголосив, що ДБР та інші правоохоронні органи працюють у справі лише однієї особи, в той час коли перед країною стоять набагато серйозніші проблеми – з корупцією, економікою та протистоянням Росії.

"Що ви будете робити далі? Після арештів і тюрем почнете розстрілювати протестувальників і опозицію? Але в нас не Росія, не Іран і не Північна Корея. З українцями це не пройде. Ми не забули, до якої кількості крові призвела мовчазна байдужість народу в судовій розправі над опозицією за часів Януковича. Озирніться й подивіться, на чий шлях ви стали. Пане президенте, прошу вас припинити тиск звільненнями на прокурорів і слідчих, припиніть підштовхувати до махінацій і маніпуляцій правосуддя. За це доведеться відповідати всім", – додав Жемчугов.

Нагадаємо, громадські діячі звернулися до президента України Володимира Зеленського через переслідування Петра Порошенка.

Попередній матеріал
Засідання уряду під головуванням Дениса Шмигаля – трансляція
Наступний матеріал
Напередодні ЗНО: у Львові почали тестувати освітян на COVID-19
Loading...

Порошенко до Зеленського: "Чим закінчуються переслідування опозиції, можете спитати в Януковича"

Порадувати Зеленського і його російських партнерів: ДБР викликає Порошенка на допит "невідомо куди" – адвокат

Сюмар: Після вказівок Зеленського справи проти Порошенка стають цілковито очевидним політичним переслідуванням

Рябошапка про "справи Порошенка": я пояснював Зеленському, що ці історії не є перспективні

Atlantic Council: політичні переслідування Порошенка та активістів Майдану руйнують міжнародну репутацію Зеленського

Сюмар: "Зеленський наступає на ті самі граблі, що й Кучма з Януковичем"