Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка Скріншот відео

"Юридичний "треш", що не витримує жодної критики" – Рябошапка про підозру Порошенку від ДБР

  Читайте по-русски
  На думку ексгенпрокурора, Ірина Венедіктова, яка нині очолює ОГПУ, може підписати будь-який документ, якщо матиме на те вказівку керівництва

  Підозра, підготовлена слідчими ДБР Петру Порошенку, є юридично необґрунтованою і незаконною, заявив колишній генпрокурор України Руслан Рябошапка. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Кожен юрист, хто хотів ознайомитися з цим документом, мав можливість це зробити, прокоментувати і, власне, зробити висновки. Те, що було запропоновано, підписати, – це дійсно юридичний "треш", що не витримує жодної критики. І очевидно, що мій підпис міг бути так само підставою для кримінального переслідування в мою сторону. Тому що, по-перше, документ був необґрунтованим. І, по-друге, він був незаконним. Тобто те, у чому звинувачували п'ятого президента, не мало під собою достатніх підстав – не було жодних доказів, які підтверджують ці дії. І власне юридична кваліфікація була фантастична – в цих діях не можна було звинуватити президента в той час", – наголосив Рябошапка.

  На думку ексгенпрокурора, Ірина Венедіктова, яка нині очолює ОГПУ, може підписати будь-який документ, якщо матиме на те вказівку керівництва.

  "Я не астролог і тут я не можу передбачити. Я думаю, що вона готова підписати все, що завгодно, про що її попросять ті, хто привів її на цю посаду", – підсумував Рябошапка.

  Попередній матеріал
  Уряд призначив тимчасову очільницю Міністерства захисту довкілля
  Наступний матеріал
  Депутати зі "Слуги народу" задекларували більш як мільярд гривень готівкою – КВУ
  Loading...