Рябошапка
Рябошапка 5 канал

Рябошапка звинуватив Зеленського в нещирості та назвав переслідування Порошенка політично вмотивованим

  Читайте по-русски
  Незалежне керівництво Офісу генерального прокурора виявилось непотрібним ні президентові, ні його оточенню, вважає ексгенпрокурор

  Колишній генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що Володимир Зеленський через фільм "Рік президента" нарешті пояснив йому причини звільнення з посади. Про це Рябошапка написав у своїй колонці на "Українській правді".

  "Під "низькими результатами" президент, мабуть, має на увазі кількість "посадок", адже таким в уяві Зеленського є критерій успішності роботи кримінальної юстиції. Президент нещирий, коли, хизуючись розпочатою нашою командою реформою прокуратури перед іноземними учасниками форуму в Давосі, називає це "низькими результатами" в кіно для українців", – написав ексгенпрокурор.

  На думку Рябошапки, реформа прокуратури і стала однією з головних причин звільнення його команди.

  "Адже вичищали олігархів у прокурорських погонах, прокурорів-"саджанців", які відпрацьовували куплену чи пролобійовану їм посаду, прокурорів-"рішал", які знову з'явилися у коридорах Офісу генерального прокурора після призначення нового генерального прокурора", – зауважив він.

  Незалежне керівництво Офісу генерального прокурора виявилось непотрібним ні президентові, ні його оточенню, ні тим, хто отримував вигоду від прокуратури, переконує колишній генпрокурор.

  "Спікери партії Зеленського у парламенті зазначали, що відмова підписувати повідомлення про підозру п'ятому президентові України стала "останньою краплею", що переповнила чашу терпіння. Дійсно, декому хотілося швидко поквитатися з політичними опонентами, задовольнивши побажання електорату. Звісно, на певний час це б додало рейтингових балів. Проте очевидно, що такі заяви є зізнанням у політичних мотивах переслідування Петра Порошенка", – наголосив Рябошапка. 

  Як повідомляв 5.UA, 5 березня 2020 року Верховна Рада підтримала звільнення Руслана Рябошапки з посади генерального прокурора.

   

   

   

  Попередній матеріал
  В Україні в період карантину 70% працівників ходять на роботу – Шмигаль
  Наступний матеріал
  На тлі карантину в Україні майже вдвічі зросла кількість скарг на домашнє насильство
  Loading...

  Після відставки Трепака можемо забути, що справу Гандзюк розслідуватимуть належно – Рябошапка про рішення Венедіктової

  "Ми отримали "ширку" "слуг" і "ОПЗЖ" – Федина про звільнення Рябошапки

  Чиї інтереси переслідує Шмигаль і хто руками "слуг" і "ОПЗЖ" звільнив Рябошапку – "ІнфоВечір"

  "Хочуть 300% свою людину з "95-го Кварталу": подробиці звільнення Рябошапки та хто ймовірний наступник – репортаж

  Зробив доповідь, розвернувся і вийшов: як Рябошапку знімали з посади генпрокурора

  Поки не оберуть нового генпрокурора, його обов'язки виконуватиме заступник Рябошапки – депутат з "СН"