Вікторія Сюмар
Вікторія Сюмар eurosolidarity.org

Сюмар: Після вказівок Зеленського справи проти Порошенка стають цілковито очевидним політичним переслідуванням

  Читайте по-русски
  Депутат також додала, що "заради ток-шоу Україна втручається в американські вибори"

  Народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар заявила, що переслідування п'ятого президента Петра Порошенка за "купою надуманих звинувачень санкціонуються безпосередньо президентом Володимиром Зеленським, який навіть не приховує свого втручання в роботу правоохоронних органів". Цю заяву депутат оприлюднила на сторінці у мережі Facebook.

  "Ми вже майже як норму сприймаємо, що президент дає вказівки правоохоронним органам кого карати і сам визначає "вироки" та їхні терміни. Але це не норма. Це злочин. Конкретно Володимира Зеленського. Бо після його заяв справи проти Порошенка стають цілковито очевидним політичним переслідуванням як для ЄСПЛ, так і всіх, хто розуміє що таке право", – заявила Сюмар.

  І додала: "Прикметно, що на виконання його вказівок відразу активізується ДБР і виконує абсурдні за своєю правовою природою "відосіки" про виклик на допит. Хоча повістки явно не так вручаються. Але в діях ДБР основною є інформаційна складова, бо юридичні перспективи – відсутні. Даєш "зрєліща", коли хліба нема і не очікується".

  Сюмар вважає, що "вся ця історія – про комплекси Зеленського і його майже маніакальну заточеність на Порошенку".

  "Я не знаю як інакше, окрім як психіатричними термінами можна охарактеризувати дії людини, яка втягується в надскладну геополітичну гру, в якій на поразку приречена Україна, лиш би отримати чергову атаку на Порошенка", – заявила Сюмар.

  Депутат також додала: "Заради ток-шоу "анти-Порошенко" на каналах Медведчука і Коломойського Україна втручається в американські вибори, втрачає підтримку найбільшого стратегічного партнера США, відіграє чітку ФСБ-шну постановку антиамериканської істерії і, як наслідок, остаточне повернення в зону впливу РФ".

  Сюмар зазначила, що "недовгий період відродження української державності закінчився": "Нерозуміння базових основ геополітики та дипломатів у чинного президента та використання його слабкостей дозволяє росіянам швидко і дешево зробити те, що не вийшло у 2013".

  Додамо, офіційні документи російського МЗС свідчать про те, що російська влада боїться політичної спадщини п'ятого президента України Петра Порошенка.

  Попередній матеріал
  "Є містичні організатори, які ледь не через OLX зібрали виконаців" – адвокат Дугарь про зміни у справі Шеремета
  Наступний матеріал
  У травні ціна на газ буде нижчою на 21%, ніж у квітні – "Нафтогаз"
  Loading...

  Найближчими днями в Україну прибуде перша партія комплектів тестів, закуплених Фондом Порошенка

  Влада повинна довести до кінця справу проти РФ щодо агресії в Керченській протоці – Порошенко

  Режим Путіна найбільше боїться політичної спадщини Порошенка

  Перший рік президенства Порошенка експерти вважають більш реформаторським, ніж Зеленського – VoxUkraine

  Парад вишиванок у соцмережах – долучилися родина Порошенків, Google та українські полярники

  Виявляється, турборежиму немає: КВУ порівняв перший рік президентства Порошенка і Зеленського