Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський прінт-скрін з відео

Виявляється, турборежиму немає: КВУ порівняв перший рік президентства Порошенка і Зеленського

  Читайте по-русски
  Протягом року від 2014-го Верховна Рада ухвалила 70% президентських законопроєктів Порошенка

  У перший рік президентства Петра Порошенка частіше відбувалися засідання РНБО, ніж за аналогічний період чинного глави держави Володимира Зеленського. Порівняння зробили в Комітеті виборців України.

  Там зазначили, за перші 12 місяців роботи Порошенка Рада національної безпеки та оборони збиралася 15 разів, натомість Володимир Зеленський за такий самий період провів 9 засідань.

  Протягом року від 2014-го Верховна Рада ухвалила 70% президентських законопроєктів Порошенка. Трохи менше половини ініціатив Зеленського стали законами, хоча Зеленський подав до Верховної Ради удвічі більше законопроєктів.

  Проаналізували в Комітеті виборців і закордонні візити обох президентів. Петро Порошенко за перший рік 22 рази відвідав іноземних колег, Володимир Зеленський – 19.

  "Результати аналізу КВУ показують, що широко розрекламована теза про турборежим у роботі влади не відповідає дійсності. Більше того – у питаннях взаємодії з Верховною Радою та роботи РНБО ми спостерігаємо роботу зі знаком мінус. При президентові В. Зеленському роль РНБО фактично нівелювалася. Головним центром прийняття рішень є Офіс президента, а інструменти Ради національної безпеки і оборони використовуються не надто часто, про що свідчить доволі низька кількість проведених засідань",зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

  Також голова КВУ зауважив, що в перші місяці президентства Порошенка відбувалася активна фаза бойових дій, тому потреба в засіданнях РНБО була високою. Однак під час роботи Зеленського в Україні розпочалася епідемія коронавірусу, що також вимагало використання можливостей РНБО.  

  Нагадуємо, за майже рік роботи президентом Володимир Зеленський не виконав своїх ключових обіцянок, озвучених ним під час дебатів з п'ятим президентом України на НСК "Олімпійській" у Києві.

   

   

  Попередній матеріал
  Через пандемію коронавірусу викиди вуглецю повернулися до показників 2006 року
  Наступний матеріал
  В Євросоюзі визначили вимоги для авіапольотів після пандемії
  Loading...

  У КВУ заявили про зловживання у виборчому окрузі 179 на Харківщині

  Стало відомо, скільки депутатів узяли участь у всіх голосуваннях ВР

  У партії Слуга народу офіційно немає жодного співробітника – КВУ

  КВУ про діяльність нардепів: Беленюк займається бюджетом, Юзик – охороною здоров'я, Тищенко – Києвом

  "Європейська солідарність" має найвищі показники відвідуваності у Верховній Раді – КВУ

  У Верховній Раді четверо нардепів пропустили 90% голосувань