У ВР не назбирали депутатів 5 канал

КВУ показав, за що голосували найбільші прогульники Ради цього року

  Читайте по-русски
  Від початку року 10 народних депутатів пропустили 90% голосувань у Верховній Раді

  Відповідні підрахунки прогулів, а також дослідження, задля чого депутати таки з'являлися на засідання, провів Комітет виборців України.

  "Комітет виборців проаналізував участь народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради, починаючи з початку 2020 року. За даними КВУ, в низки народних депутатів критично низькі показники участі в голосуваннях. Загалом з початку року 10 десять народних депутатів пропустили 90% голосувань Ради", – йдеться у повідомленні комітету.

  За даними КВУ, антилідером за участю в голосуваннях є Олександр Герега (співвласник мережі "Епіцентр"), який за період із 1 січня до 6 травня 2020 року взяв участь лише в 0,38% голосувань ВР і натиснув кнопку 8 разів за понад чотири місяці роботи. Зокрема, депутат проголосував за низку законів, пов'язаних із протидією коронавірусу, та підтримав призначення Ірини Венедіктової на посаду генерального прокурора, а Ігоря Петрашка – міністром економіки.

  "Критично низькі показники голосувань також у бізнесмена і столичного забудовника Вадима Столара (ОПЗЖ) – взяв участь в 1,1% голосувань (натиснув кнопку "за", "проти" чи "утримався" лише 23 рази). Серед антилідерів за участю в голосуваннях – волинський бізнесмен і співвласник мережі автозаправних комплексів WOG Степан Івахів (група "За майбутнє"). Депутат взяв участь лише в 3,2% голосувань Ради за чотири місяці", – зазначають у Комітеті виборців.

  У переліку депутатів, які майже не голосують, опинився колишній телеведучий 1+1 Олександр Дубінський ("Слуга народу"), який узяв участь лише в 4,2% голосувань. Серед антилідерів за голосуваннями у ВР також народні депутати Антон Яценко – 4,8% голосувань, Ігор Палиця – 6,7%, Геннадій Вацак – 8,9% (усі – "За майбутнє"), Дмитро Шенцев (позафракційний) – 6,4%, а також Вадим Рабінович – 8,9% та Ігор Абрамович– 9,9% голосувань (обидва – з фракції ОПЗЖ).

  "Частина народних депутатів фактично саботує роботу парламенту. Складно зрозуміти об’єктивні причини, через які депутат не бере участі в голосуваннях Ради впродовж кількох місяців поспіль. Також це питання до керівництва тих фракцій, які під час виборів обіцяли, що їхні депутати будуть відповідально виконувати свої депутатські повноваження", – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

  Попередній матеріал
  У столиці почнеться планове відключення гарячої води – стало відомо коли
  Наступний матеріал
  РФ перетворила перемогу у Другій світовій на культ і інструмент маніпуляцій – заява голів МЗС України і країн Балтії
  Loading...

  Стало відомо, скільки депутатів узяли участь у всіх голосуваннях ВР

  КВУ про діяльність нардепів: Беленюк займається бюджетом, Юзик – охороною здоров'я, Тищенко – Києвом

  У КВУ розповіли, скільки нардепів взяли участь у 100% голосувань Ради