Зеленський
Зеленський 5 канал

Зеленський пригрозив звільнити голів областей, де лікарі не отримали доплати

Читайте по-русски
Оклади медиків, які працюють з хворими на коронавірус, мали зрости на 300%

Якщо медики не отримають обіцяних грошей, голів ОДА можуть позбавити власних зарплат або навіть звільнити. На цьому наголосив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, інформує "5 канал".

Володимир Зеленський доручив главам областей повністю погасити заборгованість перед лікарями. Каже, ця історія тягнеться вже занадто довго.

Оклади медиків, які працюють з хворими на коронавірус, мали зрости на 300%. Натомість деякі лікарі отримали копійки.

"Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти і, на жаль, не можу сказати всіх слів, на які заслужили ці окремі чиновники. Таке ставлення до українських лікарів неприпустиме. Наступного тижня буде отримано повну інформацію щодо кожної лікарні та кожного медичного працівника про отримання ними заробітної плати та надбавок. У тих регіонах, де будуть невиплати, голови ОДА щонайменше будуть позбавлені зарплати, а можливо, й позбавлені своїх посад", – зазначив президент.

Нагадаємо, другий етап медреформи розпочався 1 квітня. Система фінансування лікарень змінилася. Тепер їхні заробітки залежать від кількості пацієнтів, наданих послуг та забезпечення обладнанням. Більшість лікарень від змін виграли – їхнє фінансування зросло. Але й чимало медиків не задоволені. Президент та уряд заговорили – реформу треба коригувати. А уряд сьогодні мав ухвалити ці зміни. Що саме підготували – у сюжеті "5 каналу".

Попередній матеріал
Медична реформа: чого бояться в уряді та що думають лікарі – сюжет
Наступний матеріал
Порошенко: законопроєкт "Слуг" передбачає виплати медикам лише у випадку смерті або інвалідності від COVID-19 – це неприйнятно
Loading...

Український Ухань: як райцентр на Тернопільщині став епіцентром епідемії COVID-19

Якщо буде 10% хворих, медикам доведеться вибирати, кого рятувати – Зеленський

Апарати ШВЛ українського виробництва найближчими тижнями доправлять до лікарень: подробиці

Лікарі пройдуть онлайн-навчання з користування апаратами ШВЛ – Офіс президента

До Італії на допомогу полетять українські медики – Зеленський підписав указ

5 канал - трансляція наживо