Максим Степанов
Максим Степанов 5 канал / Час. Підсумки тижня

Міністр Степанов повідомив, коли медики нарешті отримають обіцяні 300% зарплати

Читайте по-русски
Максим Степанов заявив, що взяв це питання під особистий контроль

Медичним працівникам, які працюють над подоланням коронавірусу, мають найближчими днями виплатити 300% заробітної плати за березень. На цьому під час онлайн-брифінгу наголосив міністр охорони здоров'я.

Максим Степанов заявив, що взяв це питання під особистий контроль. Водночас пояснив, що виплати за березень і виплати, починаючи з 1 квітня, мають різні механізми. Натепер гроші за березень переказані в повному обсязі, майже три тижні тому, і за затримки відповідають на місцях. Звіт щодо здійснених березневих виплат у МОЗі чекають до п'ятниці.

З 1 квітня зарплата медиків закладена у так званий тариф COVID-19: туди входить вартість лікування і потрійна зарплата. Це прописано окремою постановою Кабміну від 24 квітня. За словами Степанова, Національна служба здоров'я протягом одного-двох днів укладе необхідні договори і найближчим часом ці кошти теж будуть переказані.

"Мною був підписаний наказ на виконання відповідного закону, постанов уряду та доручень президента. Був підписаний наказ щодо виплати 300% окладів нашим медичним працівникам, які працюють із коронавірусною хворобою COVID-19. Звертаюсь до всіх наших медичних працівників: найближчими днями будуть перераховані всі кошти і ви отримаєте ту заробітну плату, яку ви повинні отримати в квітні-місяці. У повному обсязі – 300%", – пообіцяв Степанов.

Водночас винні у затримці виплат лікарям мають понести відповідальність. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час щоденної наради щодо запобігання поширенню коронавірусу. 

Нагадуємо, Петро Порошенко 10 квітня звернувся до влади із закликом передбачити страхові виплати лікарям на випадок захворювання на коронавірус. Він запропонував, щоб страхові виплати були прирівняні до виплат військовим, які перебувають на фронті.

 

Попередній матеріал
На Донбасі російські війська поранили бійця ЗСУ
Наступний матеріал
Масових заходів 8 і 9 травня в Україні не буде – Шмигаль
Loading...

Працівник сам обиратиме банк, якому нараховуватимуть його зарплату – постанова НБУ

На час карантину уряд скоротив зарплати чиновників, вони отримуватимуть не більш як 47 тис. грн

В Україні зросла середня зарплата – Держстат

Керівник Держмитниці в березні видав собі зарплату в 6,5 раза більшу за оклад

Сплеск безробіття: скільки людей вже втратили роботу та як карантин змінить ринок праці в Україні

Прокурори і слідчі ДБР не можуть отримувати величезні зарплати, коли країна шукає гроші на лікарів – Порошенко