Київська міська клінічна лікарня №8, акція
Київська міська клінічна лікарня №8, акція Facebook

"Менше, ніж до пандемії": медики столичної лікарні вийшли на протест через украй низьку зарплатню

Читайте по-русски
Два відділення лікарні вже оголосили про відмову працювати в таких умовах

Медперсонал столичної міської лікарні №8 влаштував протест – обурені тим, що не отримують доплату за роботу з хворими на COVID-2019. Ба більше, медики скаржаться, що за квітень отримали меншу зарплатню, ніж мали до пандемії. Про це повідомляється, зокрема, на сторінці "Життя Мінського масиву – Оболонський район" у Facebook.

Як зазначено в дописі, за квітень медики цієї лікарні отримали зарплати на 30-40% нижчі, ніж мали до пандемії. Так, медсестри мали зарплату 4-5 тис. гривень, молодші сестри – 3-4 тисячі гривень, лікарі – від 6 до 9 тисяч. Жодної доплати за роботу з інфікованими на коронавірус вони не отримали.

При цьому, в Київській міській лікарні № 8 лікуються 150 хворих на COVID-2019. Цей же діагноз днями підтвердили у двох співробітників лікарні (вони контактували ще з 42 співробітниками медзакладу).

"Сьогодні два відділення оголосили про відмову працювати в таких умовах і з такою оплатою", – зазначається у повідомленні.

Ще кілька відділень лікарні також планують страйкувати.

При цьому, 30 квітня на брифінгу очільник столиці Віталій Кличко заявив: з міського бюджету Києва виділили майже 900 мільйонів гривень на доплати медикам.

"Лікарі ж, які працюють з пацієнтами з підозрою та хворими на COVID-19, отримали доплати до зарплати за роботу з 13 березня. Місто встановило їм доплату в розмірі дев'яти посадових окладів. Таким чином, лікарі за березень отримали загалом від 30 до 50 тис. грн зарплати, медсестри – 25-30 тис. і молодший медичний персонал – 20-25 тис. грн. Таку саму зарплату вони отримають і за квітень", – сказав Кличко.

Попередній матеріал
Українським військовим передали партію БТР-4Е з новенькими кулеметами – фото, відео
Наступний матеріал
Прем'єр-міністр Росії Мішустін інфікувався коронавірусом
Loading...