Depositphotos

Залишилися без питної води: у Лисичанську закінчився хлор

  Якщо постачання хлору не відновиться, то графіки підвезення питної води будуть розміщені на сайті Лисичанської міської ради і ЛКСП "Лисичанскводоканал"

  На Луганщині у місті Лисичанськ закінчилися запаси хлору для знезараження води. Наразі відомо, що є певні домовленості стосовно поставки імпортованого хлору. Про це повідомляється на офіційному сайті Лисичанської міськради.

  "Запаси хлору, що були на ЛКСП "Лисичанськводоканал" вичерпані. Однак керівникові підприємства і постачальника хлору вдалося досягти домовленості про часткове (від планової заявки) постачання імпортованого хлору, що дозволить проводити повне знезараження води і стоків до 23.07.2018 включно з подальшим підвезенням хлор", – зазначено в повідомленні.

  Наголошується, що якість води кожного дня контролюється виробничою лабораторією і відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

  Якщо постачання хлору не відновиться, то графіки підвезення питної води будуть розміщені на сайті Лисичанської міської ради і ЛКСП "Лисичанскводоканал".

  Як повідомляв 5.UA, в Україні виникла складна ситуація із знезараженням питної води – підприємство "Дніпроазот" припинило постачання і виробництво рідкого хлору. 

  Попередній матеріал
  Денісова про Червоний Хрест: сепаратистам носять передачі, до наших – не навідуються
  Наступний матеріал
  У Києві частково обмежать рух по Південному мосту
  Loading...

  "У кранах може бути порожньо": в Україні закінчується хлор для знезараження води

  Майже у 2,6 тисяч киян: "Київтеплоенерго" вимикає гарячу воду у вісьмох районах столиці

  Спадщина "совка": як старі комунікації руйнують дороги столиці

  Завод відомого олігарха може залишити українців без питної води – ЗМІ

  У Миколаєві обмежують подачу води: стала відома причина

  У Криму прорвали труби – кілька міст і сіл залишилися без води