Facebook / Людмила Денісова

Денісова про Червоний Хрест: сепаратистам носять передачі, до наших – не навідуються

  Представники Червоного Хреста мають право відвідувати затриманих сепаратистів в Україні, проте жодного українського бранця вони не відвідали

  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає дзеркального та синхронного відвідування українських бранців представниками Червоного Хреста. Про це вона сказала журналістам перед засіданням уряду, повідомляє "Укріфнорм".

  "Сьогодні в мене чергова зустріч з українським відділенням Червогого хреста, з паном Ешліманном. Я буду говорити дуже жорстко з ним, бо за чотири місяці, які писали їм листи, вони жодного нашого бранця не відвідали. Тому треба запропонувати таку ж модель, яку запропонувала Російська Федерація щодо дзеркальності і синхронності цих відвідувань", – наголосила Денісова.

  Також, вона зазначила, що представники Червоного Хреста мають право відвідувати затриманих сепаратистів в Україні, проте жодного українського бранця вони не відвідали.

  "Вони передають їм (сепаратистам – Ред.) посилки, передають листи, але до жодного нашого бранця вони не ходили. Ні в так званих "ДНР/ЛНР", ні в тимчасово окупованому Криму, ні в Російській Федерації", – наголосила вона.

  Як повідомляв 5.UA, 9 червня 2018 року Президент України Петро Порошенко і російський президент Володимир Путін домовилися про візити омбудсменів до ув'язнених

  Попередній матеріал
  Гройсман анонсує скасування премій для співробітників держкомпаній
  Наступний матеріал
  Залишилися без питної води: у Лисичанську закінчився хлор
  Loading...

  Звернулася по допомогу: Денісова просить Червоний Хрест відвідати політв'язнів Кремля

  "Боротьба ще не закінчена": ТОП-15 цитат Сенцова про Крим, диктатуру і свободу

  Зі слів мами: Денісова розповіла про самопочуття Клиха

  Звільнення бранців Кремля: омбудсмен закликала послів країн ЄС звернутися до Путіна

  Сенцова годують якоюсь невідомою сумішшю – омбудсмен

  Омбудсмен Денісова повернулася з Росії – що розповіла в Раді