Майже у 2,6 тисяч киян: "Київтеплоенерго" вимикає гарячу воду у вісьмох районах столиці

  Без гарячого водопостачання залишаються 3814 споживачів

  Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" до 9 липня вимикає гарячу воду ще у 2,6 тис. містян у Солом'янському, Святошинському, Шевченківському, Печерському, Подільському, Дарницькому, Голосіївському та Дніпровському районах Києва у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж, які живляться від ТЕЦ 5, повідомила прес–служба компанії.

  "Упродовж 25 червня – 9 липня фахівці підприємства "Київські теплові мережі" тестуватимуть тепломагістралі, які живляться від ТЕЦ–5. Ця теплоелектроцентраль забезпечує гарячим водопостачанням 2640 споживачів у Солом'янському, Святошинському, Шевченківському, Печерському, Подільському, Дарницькому, Голосіївському та Дніпровському районах. Під час гідравлічних випробувань гаряче водопостачання на цій території буде припинено", – зауважено в повідомленні.

  Зазначається, що водночас відбуваються випробування теплових мереж двох районних і семи квартальних котелень. У зв'язку з цим без гарячого водопостачання залишаються 3814 споживачів. А саме: 2171 житлових будинків, 43 лікувальні установи, 108 дитячих садків, 77 шкіл та 1415 відомств.
  У прес–службі нагадали, що гідравлічні випробування в Києві відбуваються з 10 квітня до 30 серпня, згідно з графіком, затвердженим у КМДА.

  "Діагностика теплових мереж є обов'язковим заходом з підготовки теплового господарства міста до опалювального сезону, що допомагає виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок теплових мереж і запобігти появі пошкоджень під час опалювального сезону", – зазначили в компанії.

  Як повідомляв 5.UA, після розірвання договору з "Київенерго" столиці загрожує зростання тарифів та боргів.

  Попередній матеріал
  Через брак сірчаної кислоти по ланцюжку зупиниться вся українська металургія – Цкітішвілі
  Наступний матеріал
  В Україні оголосили штормове попередження: де очікують дощові паводки

  Нова ціна: у Києві встановили підвищені тарифи на воду

  Якщо не використовували воду чи газ: Кабмін спростував черговий міф про субсидію

  1,3 млн людей можуть залишися без води: в районі промзони Авдіївки значно пошкоджено водогін – МінТОТ

  85 зайвих "кубів": у Києві масово отримують захмарні платіжки за гарячу воду

  В Оболонському районі Києва прорвало трубу і зірвало асфальт

  Чернівці заливало дощами, Закарпаття обсипало градом – як Західну Україну зациклонило