Олег Гладковський
Олег Гладковський 5 канал

Захист Гладковського оскаржить рішення ВАС

  Читайте по-русски
  За словами Волинця, підзахисний виступає проти правового свавілля, вчиненого щодо нього, вважаючи справу заангажованою

  Адвокат Олега Гладковського Руслан Волинець наголошує на невинуватості підзахисного в інкримінованих йому правопорушеннях і підкреслює відсутність правових підстав для того виду запобіжного заходу, який обрав суд.

  Він також повідомив про те, що сторона захисту оскаржуватиме рішення Вищого антикорупційного суду України. При цьому адвокат наголошує, що ухвала суду, якою було обрано запобіжний захід його підзахисному, не є рішенням про визнання винуватості. Призначена застава не є покаранням, а боротьба за пом’якшення запобіжного заходу не є самоціллю, оскільки у підзахисного немає жодних мотивів його порушувати.

  За словами Волинця, підзахисний виступає проти правового свавілля вчиненого проти нього, вважаючи справу заангажованою і такою, що переслідує насамперед медійний результат та наполягає на політично вмотивованому незаконному затриманні.

  Адвокат підкреслив, що навіть у ситуації коли його підзахисний не згоден із рішенням суду, він на 100% його виконує. Волинець нагадав, що на вимогу суду рідні Гладковського внесли заставу понад 10 млн грн, а також були здані паспорти для виїзду за кордон як то передбачено ухвалою суду.

  Нагадаємо, Гладковський назвав своє незаконне затримання викраденням людини та закликав світову спільноту звернути увагу на факти ручного керування правоохоронними органами та судами з боку владної вертикалі в Україні. Водночас корпорація "Богдан", президентом якої є Гладковський, поінформувала послів країн Великої Сімки щодо продовження політично вмотивованих дій та безпідставних звинувачень на адресу Гладковського та підприємств, що входять до складу корпорації.

   

  Попередній матеріал
  Українську скульптуру вперше представлено на міжнародній виставці в Австралії
  Наступний матеріал
  Як посадовці ДБР прикривають контрабанду на митниці – розслідування "Спостерігача"

  Затримання Гладковського: компанія "Богдан" звернулася до послів G7

  Генпрокурор Рябошапка прокоментував затримання Гладковського та суд

  Адвокат: Справа Гладковського – це політичне переслідування без юридичних підстав

  Арешт із правом застави: Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Гладковському

  Обрання запобіжного заходу Гладковському: Вищий антикорупційний суд оголосив перерву

  Реформа прокуратури, справа Гладковського та підозра п'ятому президентові – що розповів Рябошапка