Ігор Гладковський ukranews.com

Гладковський-молодший подав на журналістів програми "Наші гроші" до суду: що відомо

Читайте по-русски
Відповідачами є громадська організація "ТОМ 14" та журналісти Денис Бігус і Леся Іванова

Фігурант розслідування про розкрадання оборонки, син колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського Ігор подав до суду на журналіста Дениса Бігуса. Така інформація з'явилася на порталі Судова влада. За повідомленням, Гладковський-молодший подав позов 4 березня до Подільського районного суду Києва, пише УП.

Відповідачами є громадська організація "ТОМ 14", керівник програми "Наші гроші" Денис Бігус і журналіст-розслідувач Леся Іванова.

Гладковський-молодший подав на журналістів до суду
Гладковський-молодший подав на журналістів до судуcourt.gov.ua

Додамо, що в "Укроборонпромі" спростували семиразове завищення ціни на прилади для Ан-26

Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2019 року журналісти програми "Наші гроші" (Bihus.info) оприлюднили матеріали про викриття масштабних схем розкрадання в оборонному комплексі, до яких можуть бути причетні посадовці. Йдеться про події 2014-2016 років. В "Укроборонпромі" тоді заявили, що журналісти маніпулюють закритою інформацією, яку могли отримати у межах кримінальних проваджень. 

26 лютого Президент тимчасово призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. 4 березня Порошенко підписав указ про звільнення Гладковського з посади.

Попередній матеріал
Виступ Президента України на Раді регіонального розвитку Дніпропетровської області – відео
Наступний матеріал
Завищені цифри в платіжках: на облгази в березні чекають перевірки – НКРЕКП