Робочий процес
Робочий процес egorzigura.art

Українську скульптуру вперше представлено на міжнародній виставці в Австралії

Читайте по-русски
Раніше презентовані роботи експонували на виставках у Франції, Японії та Іспанії

На міжнародній виставці Sculpture by the Sea у Сіднеї вперше представив свої роботи український митець. Про таке повідомляє портал The Village.

На виставці скульптор Єгор Зігура презентує диптих Awakening ("Пробудження"): скульптури Kore & Colossus Awakening. Раніше його творіння експонували на виставці Bifronte у Франції, Tokyo International Art Fair у Японії та Art Marbella в Іспанії.

Довідка. Єгор Зігура – український скульптор, автор інсталяцій та артоб’єктів.

"Пробудження"
"Пробудження"The Village
"Пробудження"
"Пробудження"The Village

Він випускник Державної художньої середньої школу ім. Т. Г. Шевченка, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Закінчив асистентуру-стажування в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. У його резюме – викладання малюнка та скульптури у КНУТКiТ ім. Iвана Карпенка-Карого.  

Працює з бронзою, металом, поліефіром та іншими матеріалами.

Його роботи були представлені на аукціонах Phillips, Sotheby`s та  арт-ярмарках Spectrum Miami, Art Palm Beach тощо. Скульптури Єгора Зігури є в різних приватних колекціях України, Данії, Франції, Португалії, Великої Британії, Сінгапуру, США, Японії, Китаю та Італії. Творіння митця експонуються у публічних просторах, наприклад у Abramovych Sculpture Park та Київському політехнічному інституті.

Раніше 5.ua розповідав, як 18-річна художниця з Харкова приїхала на Донеччину, до Торецька, щоб намалювати портрети українських захисників.

Попередній матеріал
"Нестримна": українська дзюдоїстка Білодід взяла "золото" турніру в ОАЕ
Наступний матеріал
Захист Гладковського оскаржить рішення ВАС
Loading...