Олег Гладковський
Олег Гладковський president.gov.ua

Адвокат Волинець: За вісім місяців НАБУ залучило Гладковського до двох слідчих дій

  Читайте по-русски
  Сторона захисту уточнила, що ексзаступник РНБО був готовий передати в суд закордонні паспорти

  Протягом останніх восьми місяців Національне антикорупційне бюро провело із колишнім першим заступником секретаря РНБО Олегом Гладковським дві слідчі дії. Про це розповів адвокат затриманого Руслан Волинець під час засідання суду щодо обрання запобіжного заходу.

  "Вісім місяців триває слідство, а з паном Гладковським відбулось дві слідчі дії", – заявив він і уточнив, що йдеться про допит і обшук.

  Волинець уточнив, що його підзахисний останній раз виїжджав за кордон і повернувся на початку жовтня цього року. Він також додав, що Гладковський готовий передати в суд закордонні паспорти, демонструючи, що не збирається покидати Україну.

  "Ми віддамо паспорти, якщо потрібно, прямо тут. Не поїде пан Гладковський без паспортів за кордон. І наміру такого в нього не було. Він тільки нещодавно повернувся з-за кордону", – наголосив він.

  Також він зауважив, що слідство помилилося у клопотанні до суду – попросили арешту на 3 місяці, хоча закон допускає лише на 60 діб. І додав, що Гладковський спроможний забезпечити належну процесуальну поведінку при тому запобіжному заході, який пропонував захист – взяття на поруки.

  Нагадаємо, сьогодні Вищий антикорупційний суд заґратував Гладковського із правом вийти під заставу в 10,6 млн грн.

  Попередній матеріал
  Елладська церква внесла у диптих ім'я предстоятеля ПЦУ Епіфанія
  Наступний матеріал
  Дата виходу знову під питанням: Британський парламент змусив Джонсона затримати Brexit
  Loading...