Неля Штепа
Неля Штепа 5 канал

За рік навіть не почали розглядати справу: Штепі можуть надати держадвоката

Читайте по-русски
Увесь час розгляд відкладають із різних причин. Але найчастіша причина – постійно повторюється

Колишній чільниці Слов'янська Нелі Штепі можуть надати державного адвоката. Про це під час чергового засідання попередила колегія суддів Орджонікідзевського районного суду Харкова. Близько року вони не можуть розпочати навіть підготовче засідання у справі.

Нелі Штепі закидають зазіхання на територіальну цілісність та недоторканість України. Увесь цей час розгляд відкладають із різних причин. Найчастіше – через відсутність адвокатів або ж самої підозрюваної.

Так сталося і цього разу. На засідання підозрювана прийшла, а от троє її захисників – ні. Із собою колишня міський голова Слов'янська взяла медичні довідки. За її словами, в неї був інсульт і вона довго лікувалася. Брати участь у процесі без адвокатів – не може.

Щоб не порушувати право Штепи на захист, сторона обвинувачення погодилася відкласти засідання. У прокуратурі ж переконані, що періодична відсутність у суді адвокатів і самої жінки – спроба затягнути розгляд. Наступне засідання призначене на 15 квітня.

"У нас на руках є документи, які повністю показують, що я зараз ніякого стосунку не маю до тієї справи, яку мені інкримінують. Ми будемо 15 числа обов'язково, ось у мене сьогодні аритмія, ви бачите, що я вся червона. Але ми прийдемо, щоб не сталося", – заявила Штепа.

"Зважаючи, що адвокат Шадрін вже тривалий час до суду взагалі не з'являється з різних причин, а решта адвокатів періодично не з'являються, звісно, сторона обвинувачення вважає, що це затягування процесу. З метою дотримання розумних строків справи суд має змогу звернутися до безоплатної правової допомоги з метою призначення захисника на час розгляду справи",  – прокоментувала представник обвинувачення Олена Кравченко.

Попередній матеріал
ДБР порушило кримінальну справу через візит Бойка та Медведчука до Москви
Наступний матеріал
"Робота ведеться на кінцевий результат": Бірюков розповів про стратегію Порошенка перед другим туром
Loading...