Неля Штепа

Екс-голова Слов'янська Неля Штепа знову не з'явилася на суд: адвокатів просять надати документи

Її, за словами захисника, вночі госпіталізували

Засідання у справі колишньої голови міста Слов'янська Нелі Штепи вкотре перенесли. Причина – обвинувачена не з'явилася до суду через стан здоров'я. Про це повідомив її адвокат.

Каже, вночі Штепу з дому забрала "швидка". За словами правника, в його підзахисної стався гіпертонічний криз, тому адвокат попросив відкласти судове засідання.

Звернення підтримали прокурори. Однак сторона обвинувачення зазначила – від початку хвороби Штепи – з листопада 2018 року, суду не було надано жодних оригіналів медичних документів. Підготувати всі необхідні папери адвокат пообіцяв до наступного засідання, призначене на 12 березня.

"По-перше, це копія була довідки, вона щойно надійшла до суду. По-друге, ми побачили в цій довідці, що до Нелі Ігорівни виїжджала сьогодні бригада, очолювана фельдшером, який у нас у справі є свідком. І це нас також здивувало", – зазначила представник обвинувачення Олена Кравченко.

Справу екс-очільниці Слов'янська, яку звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність та недоторканість України, переглядають спочатку. Попереднє засідання в Орджонікідзевському суді з різних причин, серед яких зайнятість адвокатів та хвороба Нелі Штепи, відкладають уже близько року.

Попередній матеріал
Шулявський шляхопровід у Києві закриють з 16 березня: як об'їхати
Наступний матеріал
Аваков заявив, що біля офісу Зеленського знайшли "прослушку" – подробиці