Геращенко і Штепа
Геращенко і Штепа соцмережі

"Це просто свято якесь": одіозна Штепа подала до суду на Геращенко

Провадження відкрито у справі "захисту честі й гідності"

Екс-очільниця Слов'янська, одіозна Неля Штепа подала до суду на першого віце-спікера парламенту й представницю України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірину Геращенко. Про це сама Геращенко написала у Facebook, а також оприлюднила фото повістки до суду.

"Це просто свято якесь. Після беркутівців, звинувачуваних у причетності до вбивств на Майдані, які подали на мене в суд у справі "захисту честі і гідності", тепер ще й Неля Штепа, яка кликала "русский мир" на Донбас , вирішила зі мною судитися, й теж у справі "честі і гідності", – зазначила віце-спікер ВР.

Вона прокоментувала цей позов: "Розглядаю ці дії "чесних і гідних" як спроби затягти власні судові процеси. Ну, то таке".

Довідка: Заарештували екс-чиновницю Нелю Штепу в липні 2014 року. Їй закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної  організації. Йдеться про заклики Штепи до зміни кордонів України і сприяння псевдореферендумам про відокремлення Донецької області від України. Як відомо, сама Штепа звинувачення відкидає і називає себе потерпілою.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Три роки потому: як Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут святкують річницю звільнення від окупації – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вітренко: За контрактом "Тимошенко-Путін" кожна родина в Україні втратила понад 61 тис. грн
Наступний матеріал
У доларах економіка України за рік додала майже 20%
Loading...