Нелі Штепа в суді
Нелі Штепа в суді 5 канал

Пом'якшити запобіжний захід: як Штепа в суді наполягала, що несумісна з браслетом

Захисники заявили, що через стан здоров'я та необхідність вести громадську діяльність Штепі необхідно зняти прилад електронного стеження

Зняти електронний браслет і замінити цілодобовий домашній арешт на нічний – вимагали адвокати екс-чільниці Слов'янська Нелі Штепи. Як передає "5 канал", на черговому засіданні колегія Ленінського райсуду Харкова продовжила слухати справу з новим головуючим, бо попередня суддя пішла в декретну відпустку.

Захисники заявили, що через стан здоров'я та необхідність вести громадську діяльність Штепі необхідно зняти прилад електронного стеження та пом'якшити умови домашнього арешту. Прокуратура виступила проти цього. На їхню думку, оголошені раніше ризики втечі й досі актуальні. В результаті суд подовжив запобіжний захід для Нелі Штепи до 13-го січня наступного року.

"Я взагалі до вас приїжджала на суд сама, без міліції, без браслета, міліція не могла знайти браслет. І якщо б я захотіла, я б це давно зробила (втекла – 5.UA). Мені потрібно зробити низку операцій, розглядається питання про встановлення кардіостимулятора, і цей прилад з браслетом несумісний", – заявила у залі Штепа.

"Безумовно, є ризики, проте на цей час інших можливостей заявити клопотання про зміну на більш суворий запобіжний захід в нас, на жаль, немає… Якщо Неля Ігорівна порушуватиме умови домашнього арешту, покладені на неї зобов'язання, тоді це буде підставою для заяви такого клопотання", – зазначила представник державного обвинувачення Олена Кравченко.

Нагадаємо, колишню міську голову Слов'янська звинувачують у створенні терористичної організації та зазіханні на територіальну цілісність України. Під домашній арешт Нелю Штепу відпустили з-під варти 20-го вересня. В Харківському СІЗО вона перебувала більше 3 років.

Дивіться також фотогалерею:

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Запоріжжі спалах кору: госпіталізували вже 62 людини
Наступний матеріал
Росія може оскаржувати закон про реінтеграцію ОРДЛО, якщо прописати в ньому розірвання дипвідносин – Вінник
Loading...