Захоплення Харківської ОДА у 2014 році
Захоплення Харківської ОДА у 2014 році 5 канал

Організатор захоплення Харківської ОДА у 2014 просить його виправдати і хоче до військкомату

Разом з Сергієм Юдаєвим по справі проходять ще троє – Сергій Гапонов, Олег Крутов і Денис Левченко, їх звинувачують у штурмі та підпалі адмінбудівлі

Восьми років позбавлення волі для Сергія Юдаєва, одного з організаторів захоплення Харківської ОДА під час подій весни 2014 року – вимагає прокуратура. Як передає "5 канал", справа наразі на фінальному етапі розгляду в Київському райсуді Харкова.

Разом з Юдаєвим по справі проходять ще троє – Сергій Гапонов, Олег Крутов і Денис Левченко, їх звинувачують у штурмі та підпалі адмінбудівлі. Всі четверо обвинувачених свою провину заперечують і просять суд їх виправдати. Найвідомішому серед них – Сергій Юдаєву – закидають також напад і погром харківської телекомпанії на початку квітня 2014 року.

"Прошу суд мене виправдати і дати можливість захищати свою батьківщину в період агресії проти неї. За час судових розглядів мені неодноразово приходили повістки до військкомату", – заявив Гапонов.

Для Гапонова, Крутова та Левченка прокуратура вимагає по шість років позбавлення волі. Провину всіх чотирьох обвинувачення вважає доведеною, в справі достатньо речових доказів і відеоматеріалів. Оголосити вирок судді планують 3 листопада.

"Ми маємо чіткий кримінальний склад двох статей Кримінального кодексу України – масові заворушення та знищення майна. За цими статтями максимальна санкція – вісім років позбавлення волі. Ми вважаємо, що пом'якшуючих обставин не виявлено. Людина не покаялась", – наголосила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Дивіться також фотогалерею:

Особлива реліквія: підбитий сепаратистами танк ЗСУ перетворять на меморіал – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рішення про зняття посиленої охорони з акції під ВР прийняте не сьогодні – Тука
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": поет, прозаїк, колумніст, сценарист і драматург Катерина Бабкіна в ефірі "5 каналу"
Loading...

Справа Євромайдану: суд почав допитувати потерпілих від нападу "тітушок"

Суд у справі Януковича: старий адвокат не здається, новий – починає готуватися

Засідання суду у справі про держзраду Януковича – відео

Суд щодо обрання запобіжного заходу Коханівському

Правозахисник пояснив чому виник конфлікт у Святошинському райсуді

Суд у справі Єфремова - відео