Ігор Ляшенко
Ігор Ляшенко 5 канал

Суд у справі Януковича: старий адвокат не здається, новий – починає готуватися

Цікавий факт: попередній адвокат Максим Герасько, якого суд напередодні відсторонив від справи, – не здається і заявляє, що продовжить захищати Януковича

У суді у справі державної зради екс-президента України Віктора Януковича – знову перерва. Паузу взяли аж до 4 грудня, щоб дати час новому – вже третьому – державному адвокату підготуватися. Деталі дізнавалася кореспондент "5 каналу" Анна Мірошниченко.

Новий захисник Ігор Ляшенко – його щойно в Оболонському суді призначила держава – попросив 2-3 місяці на ознайомлення з матеріалами справи. Втім, суддя вирішив, що півтора місяця вистачить, з цим погодились і прокурори. Сам же Ляшенко не впевнений, чи встигне перечитати всі матеріали у справі за цей час. А на запитання, чи буде він зустрічатися з президентом-утікачем у Росії – відповідати не став.

Цікавий факт: попередній адвокат Януковича Максим Герасько, якого суд напередодні відсторонив від цієї справи, – не здається. Він заявив, що продовжує захищати колишнього президента, ба навіть передав до суду відповідну заяву. На засідання не зміг прийти "за сімейними обставинами". Втім, судді цю заяву відсторонили та зазначили, що він більше цією справою не займається.

Подробиці дивіться у включенні:

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Теракти спрямовані проти іміджу України - експерт
Loading...